Facebook odstraní aplikaci Messenger z platformy Windows 10 …

V poslední době se telefony Windows staly umírajícím druhem v důsledku útoků na zařízení iOS a Android po celém světě. Mnoho aplikací stahuje své služby z platformy a jednou z nich byl Instagram. oznámení tento týden. Nyní se zdá, že se do seznamu přidala také nativní aplikace Facebook a aplikace Messenger.

Tmavý režim Facebook Messenger

Podle nahlášeno Engadget, Mluvčí Microsoftu potvrdil, že Facebook 30. dubna zrušil podporu pro všechny aplikace pro Windows. Pokud jste jedním z mála lidí, kteří stále používají telefony se systémem Windows, máte přístup k Instagramu, Facebooku a Messengeru na webu.

V současné době neexistují žádné informace o tom, zda pozastavení aplikace Facebook ovlivní jiné aplikace, které používají přihlašovací údaje Facebooku.

Jen pár měsíců od toho, abychom byli doslova s ​​Microsoftem vytáhnout zástrčku Ve Windows 10 není divu, že mnoho vysoce postavených aplikací opouští potápějící se loď. Společnost Microsoft upozornila uživatele, že po 10. prosinci 2019 nebude Windows 10 Mobile dostávat nové aktualizace zabezpečení.

Generální ředitel společnosti Microsoft Satya Nadella rovněž uznal, že Cortana již přímo nekonkuruje společnostem Alexa a Google Assistant od Amazonu. Microsoft se snaží integrovat s jinými populárními platformami, místo aby s nimi bojoval.

Tech2 je nyní na WhatsApp. Přihlaste se k odběru našich služeb WhatsApp a získejte nejnovější zprávy o vědě a technologii. Přejděte na stránku Tech2.com/Whatsapp a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru.