Facebook poskytuje více než 150 společnostem přístup k soukromým zprávám a dalším datům

Facebook opět v oku hurikánu a tentokrát přístup k soukromým zprávám a další data ohrožena pro více 150 společností.

Vypadá to tak Facebook neprochází z jednoho do druhého a Facebook má stovky technologické společnosti po celém světě rušivý přístup k určitým soukromým informacím uživatelů sociálních sítí.

Dokumenty pocházejí z roku 2017 a můžete jasně vidět správu informací, která existuje mezi partnery a sociální sítí.

Dejte si pozor na falešné finanční aplikace na Google Play

Facebook, co jsi tentokrát udělal?

Nejcennějším aktivem jsou soukromé informace V době, kterou žijeme, a nepochybně všechny společnosti chtějí vědět o nás všech co nejvíce, a pokud existuje sociální síť s dostatečnými soukromými znalostmi o každém, konkrétně Facebook.

Ve stovkách dokumentů uložených zdrojem tohoto příspěvku můžete rozlišit obrázek blíže tomu, co je. realita za sociální sítí.

Tato výměna informací byla zaměřena na společný prospěch všech zúčastněných společností a hledání vrcholu růstu v krátké době. Tyto soukromé informace jsou zvýšit své příjmy z reklam Protože byly vyvinuty produkty věrnější skutečným potřebám potenciálních zákazníků.

Buď opatrný! Adidas nedává na Vánoce 3000 párů bot, je to podvod

Mluvíme o 2,2 miliardy uživatelůTo je to, co sociální síť Marka Zuckerberga právě teď má. Tímto říkáme, že Facebook je odpovědný za to a za údaje všech svých uživatelů uzavřením takových dohod, a to je, malá kontrola soukromí a že by měla existovat nějaká forma vnějšího dohledu.

Fotky, telefonní čísla, e-maily, adresy, umístění atd. Je-li poskytnuta spousta soukromých informací, včetně. Kdokoli provozuje sociální síť, je strašidelné, když si myslí, že je v pevnosti a neexistuje žádný objektivní a externí audit Například vládní orgán nebo něco podobného, ​​které se stará o tato data a bezpečnost těchto jednotlivců.

Za novým skandálem na Facebooku stojí Amazon, Apple, Netflix, Spotify, Yahoo a Bing

Visual - Facebook umožňuje přístup k více než 150 soukromým zprávám společnosti a dalším datům

Sociální síť Facebook, kterou provozuje známý Mark Zuckerberg, umožnila společnostem Netflix a Spotify číst více než 50 soukromých zpráv. 70 milionů uživatelů Facebooku jeden měsíc.

Drama tím nekončí, ale Spotify, Netflix a Royal Bank of Canada Mohou číst, psát a dokonce mazat soukromé zprávy. Rovněž mohli přistupovat k profilům všech uživatelů ve vlákně konverzace.

Přes Vyhledávač Bing (Vlastněno společností Microsoft), můžete vidět jména přátel a uživatelů Facebooku.

Všimněte si e-mailu, že váš účet Apple ID byl deaktivován

Chcete-li zvlnění zvlnit, Facebook nechá Yahoo vidět Poslední příspěvky uživatelů sociálních sítí. Na druhé straně gigant elektronického obchodu (Amazon) obdržel jména a kontaktní informace uživatelů Facebooku.

Sony, Microsoft, Amazon a další velké společnosti v roce 2017 přístup k e-mailům Uživatelé Facebooku

Visual - Facebook umožňuje přístup k více než 150 soukromým zprávám společnosti a dalším datům

Facebook používal seznamy kontaktů od Amazonu, Yahoo a Huawei, aby ve své sekci vytvořil více a lepších návrhů. “Lidé, které možná znáte.”

Sociální síť umožnila společnosti Apple skrýt svůj požadavek na data. Také na zařízeních Apple přístup k soukromým informacím I když uživatelé tuto funkci zablokují, aby deaktivovali sdílení dat.

Podle informací zasvěcených pokračovali v zařízeních a zjistili, že Facebook má alespoň dohodu. 60 výrobců mobilních zařízení a další inteligentní zařízení, kde budou sdíleny informace, aby bylo možné vydělat vše.

Facebook o nás ví všechno, ale … co o něm víme?

Visual - Facebook umožňuje přístup k více než 150 soukromým zprávám společnosti a dalším datům

Opravdu Facebook neprodal data stovek tisíc uživatelů, ale velakin, uskutečnil návštěvy jiných společností zvětšit je všechny. Přesto, jakkoli je znázorněno, se jedná o fatální porušení bezpečnosti a soukromí miliard lidí po celém světě.

Facebook, jak jsme řekli několik odstavců výše, rozmanitost a množství soukromých údajůjako bonbón pro dítě. Je normální, že ostatní velké společnosti chtějí přijmout jejich dohodu, protože vědí vše, co získají.

“Váš kód Uber.” Pokud jste nepožádali, odpovězte „ZASTAVTE na +1 520-445-3750“.

Hlavní konkurent Facebooku, pokud jde o množství a rozmanitost dat Google. Jeden a druhý překročil hranice internetu a nyní jsou v našem domě v podobě inteligentního reproduktoru s obrazovkou a integrovaným mikrofonem.

V případě Portal, inteligentní reproduktor Facebooku , již bylo viděno špehovat uživatele. na druhou stranu Google dům, Zatím nebylo nic prokázáno, ale ignorováno, protože vlastníme zařízení umožňující společnosti přístup k datům, která by za normálních okolností bylo téměř nemožné shromáždit.

Nic o tom nevíme FacebookKromě informací, jako jsou netěsnosti a kapátka. Po Zuckerbergových prohlášeních v Senátu Spojených států se nám podařilo objevit spoustu věcí, ve skutečnosti akcie Facebooku klesly a Jeho profily na sociální síti byly navždy smazány.

Nyní toho víš hodně Realita za sociální sítí Facebook a některé víte víc 150 společností Co měl přístup k soukromým zprávám a další údaje, musíme se trochu víc zamyslet a zdůraznit publikace, které vydáváme na sociálních sítích.

Dejte si pozor na falešný e-mail Netflix, který dává televizi

Co si o tom všem myslíte? Myslíte si, že by nějaká jiná organizace než sociální sítě měla zajistit bezpečnost našich dat na internetu? Co si myslíte o budoucnosti Facebooku?

Prostřednictvím: The New York Times