Facebook redesignuje své webové stránky: jednodušší, modernější a intuitivní

Webová verze Facebook je krok od změny a bytí jednodušší, modernější a intuitivní. Dozvěděli jsme se to během konference, kterou Mark Zuckerberg zahájil sám.

První den F8 již víme, jaká bude budoucnost Facebook Messenger, WhatsApp a Instagram i Facebook.

Facebook vyvíjí vlastního virtuálního asistenta

Bublina, kterou Zuckerberg vyrostl, praskla po všech bezpečnostních skandálech a nyní bezpečnější verze s moderním a intuitivním designem. Zaměřme se však na Facebook pro webovou verzi, která také brzy přináší změny.

Hledají to FB5a jedná se o téměř kompletní redesign. bezpečnost a sociální styl jako střed vašeho vesmíru.

Poslechem uživatelů provedl Facebook introspekční studii a zjistil, kde jsou chyby, tedy v redesignu nejpoužívanější funkce.

Facebook přidává do skupin vylepšení

Pravda je, že změny jsou na prvním místě Facebooková aplikacebude to docela lehčí a rychlejší více než k dispozici. Na druhou stranu si uživatelé budou muset změny počkat několik měsíců. Webová verze Facebooku.

Přesto se podívejme na to, co najdeme v novém jednodušším, modernějším a intuitivnějším rozhraní:

  1. Speciální karta pro skupiny: Díky doporučením dojde k vylepšení objevování nových skupin. Zde uvidíte zdroj s doporučeními všech skupin, které nás zajímají, a dalších, které by mohly zajímat.

Stavy WhatsApp lze zveřejnit na Facebook Stories

  1. Novinky: Toto vylepšení nám umožní rychle a přímo sdílet obsah se skupinami.
  2. Ochrana osobních údajů a nové možnosti: Pokud jde o skupiny na Facebooku, seznam aplikací byl tak vysoký, že na nic nezapomněli. Ve zprávách vidíme více možností ochrany osobních údajů, pokud jde o psaní a poradenství ve skupinách zdravotní péče, protože naše jméno nebude k dispozici veřejnosti. Pokud jde o společnosti, náboroví pracovníci budou moci rychleji a snadněji zveřejňovat volná místa, která hledají.

Bezpochyby se Facebook zaměřil na získání svých pravomocí co uživatele opravdu zajímá a položte ji na podnos. S novým rozhraním budeme mít jednodušší, modernější a intuitivnější web na Facebooku, ale tím to nekončí.

K dispozici bude další soukromá karta a tentokrát Události. Zde budou viditelné všechny události kolem vás. Tímto způsobem budete moci poznávat nová místa, zlepšovat organizaci aktivit mezi přáteli, přijímat návrhy atd.

Nyní víte, jak bude Facebook vypadat za pár měsíců, k čemuž by mělo dojít do konce roku 2019. Proto, Jednodušší, moderní a intuitivnější web na Facebooku než kdykoli předtím.

Jak mohu zobrazit aplikace s přístupem na Facebook?