Facebook se možná připravuje na uvedení přenosné televize s fotoaparátem

Facebook Možná se připravuje na uvedení přenosné televize s kamerou … Facebook TV protože lepší jméno neexistuje.

Jelikož jste objevili tlačítko pro mazání zpráv odesílaných na Facebook Messenger, objevila Jane Manchun Wong, kterou jsme nedávno zmínili a často objevuje tajemství toho, co bude technologický průmysl zveřejňovat, několik zajímavých nových informací. Při hledání kódu z aplikace Facebook pro Android viděl, že společnost připravuje uvedení nového produktu pod krycím názvem „Ripley“.

Společnost by již investovala do přidání nových zařízení do řady, která by měla být uvedena na trh v roce 2019.

Tento výzkumník objevil toto kódové označení spolu s dalšími „aliasy“ pro další zařízení na Facebooku, jako jsou Ohana a Aloha. V článku popisujícím objev Wong si klade otázku, zda se jedná o ladicí kód, ale na základě dalších údajů to ve skutečnosti vypadá jako kódový název nového produktu.

Další úniky naznačují, že se bude jednat o zařízení připojené k televizi a vybavené kamerou, která umožňuje videokonverzace i spotřebu multimediálního obsahu.

Východní Ripley Sloužilo by to jako levnější alternativa než nové zařízení spuštěné společností Facebook s názvem Portal: bylo by připojeno k samostatnému displeji namísto použití vlastních obrazovek a plnilo by podobnou funkci se stejnou technologií, ale spotřebovalo by méně hardwaru. K jeho uvedení na trh by mělo dojít ve druhém čtvrtletí roku 2019, pokud konečně uvidí světlo jako nový produkt, díky čemuž bude moci konkurovat Facebooku. Roku, Amazonka Y Manzana na trhu set-top boxů.

Zdravím z hloubky bytů.