Facebook umožní živé průzkumy

Začít dnes přímo na Facebookunebo jste jen divák, budete mít příležitost používat průzkumy a hlasujte mezi různými možnostmi, které vidíte.

téma průzkumy veřejného mínění Na Facebooku to není nic nového. Vlastně před pár měsíci Facebook je představen Ankety Jako možnosti ve státech to bylo opravdu užitečné a snadno použitelné.

50 milionů účtů na Facebooku bylo napadeno kvůli narušení bezpečnosti

Zahrnuje živé průzkumy Facebooku

Obrázek - Facebook povolí hlasování naživo

No jo, jo od nynějška jste společnost a máte stránku fanoušků Budete moci provádět průzkumy o živých vystoupeních a uživatelé, kteří sledují vaše živé přenosy, se budou moci průzkumu účastnit.

Tyto průzkumy Velmi připomínají TwitterJednoduchý formát je navíc podobný, protože umožňuje přidávat různé možnosti.

Ankety žijí na Facebooku tyto se objeví na samotné obrazovce, neexistuje žádné připojení, ale budou přímo stisknuty na požadovanou možnost.

Z jeho strany Facebook poskytuje řadu zpráv, které se společnostem zobrazí všechny informace z průzkumu procenta, průměrný věk, uživatelé atd.

Mark Zuckerberg, loučím se s Facebookem, co teď?

Tato skutečnost to usnadní provádění určitých akcí od značky, která průzkum zveřejnila. Jinými slovy, pokud chce společnost uvést na trh řadu papírenských výrobků a 90% řekne „Ne“, musí se již rozhodnout.

Tím to nekončí, ale výsledky lze sdílet s následovníky. Stránka fanoušků Facebooku. Na soukromí však buďte velmi opatrní, protože pokud tuto možnost povolíte, uvidí, co hlasovali ostatní uživatelé, a vaši odpověď.

Nyní znáte plány Facebooka vy jste společnost a Fanouškovská stránkaprávě dělá živé vysílání průzkumy veřejného mínění abyste viděli, co si vaše komunita myslí o tom, co žádáte.

Sledujte Operación Triunfo 2018 živě online