Facebook v roce 2019: Španělsko, o kterém se mluví nejvíce za rok

Facebook v roce 2019: Španělsko, o kterém se mluví nejvíce za rok

Dokonči to 2019, A vždy je dobré vrátit se 365 dní zpět a podívat se, co je trendy. v Facebook polož to na podnos a ukázal nám to nejkomentovanější Od ledna do listopadu.

Podle Facebooku bylo každé z těchto témat, které korunují každý měsíc a které uvidíme níže, vybráno na základě nejvíce komentovaných. Tak čas, aby se toto klíčové slovo objevilo na Facebooku. Tyto výsledky jsou srovnávány se stejným obdobím, ale s předchozím rokem.

Můžete používat Facebook Messenger bez profilu na Facebooku?

Slovy Facebooku jsou tato data a informace analyzovány anonymně a přidány k identifikaci různých trendů v roce 2019.

Obrázek - Facebook v roce 2019: Španělsko, o kterém se mluví nejvíce za rok

venezuelský

Tady je trend Konflikt a prezidentská krize ve Venezuele. Rok začal silný a byl na druhé straně rybníka od stejného měsíce ledna.

Goya Awards 2019

Ceny Goya oslavují své 33. výročí a udělali to ze svého sevillského paláce, kongresu a výstav v únoru.

Atocha

V březnu 15 let od té osudové 11-M.

Horečka Notre Dame

V dubnu se celý svět spojil v zármutku, protože znak lidské historie byl pohlcen plameny a už to nikdy nebude stejné.

Poslední hra o trůny

Přišel v květnu Hra o trůny končíje jedním z nejúspěšnějších televizních seriálů desetiletí a lze jej sledovat na HBO. Mluvilo se dokonce o vytvoření alternativy, zakončení, které se tolik nelíbilo, a fanoušci s tímto zklamáním vydali tolik hluku.

Roland garros

A přišlo léto a s ním konec Roland garros, kde Rafael Nadal Celý červen stál vedle toho majestátního poháru.

Eduardo gomez

Léto šlo dál a stalo se tak se smutnou zprávou. Smrt Eduarda Gómeze, televizní ikony v naší zemije lépe známý jako Mariano z Tady není nikdo, kdo žije.

Amazonský oheň

Srpen, nejsuchší a nejteplejší měsíc roku, zanechal na planetě téměř nenapravitelnou stopu. Tady to bylo amazonské požáry. Požáry, které zanechávají stovky tisíc druhů zvířat a lidí bez domova (a bez života).

Klimatická změna

Září je pro mnohé novým počátečním měsícem a podle Facebooku nejvíce se mluvilo o změně klimatu. Toto téma je vzhledem ke klimatické krizi, v níž žijeme, na pořadu dne, takže nás nepřekvapuje, že soutěží s dalšími tématy diskutovanými v jiných měsících.

Katalánsko

Byli jsme v říjnu, měsíc před všeobecnými volbami, a v Katalánsku došlo k vážnému konfliktu, takže většina komentovaných, jak se odráží na Facebooku, „Katalánsko“.

Všeobecné volby

Listopad je poslední měsíc, kdy se Facebook ukázal při sestavování těch nejkomentovanějších v roce 2019. Zde jsou hrdinové zejména političtí vůdci Všeobecné volby.

Živý a kompletní rok 2019 Facebook chtěl každý měsíc vzpomínat na důležité okamžikynebo komentoval, jak je uvedeno. Tento typ recenze je dobrý pro přenesení perspektivy na některá témata a sledování toho, jak se vyvíjí v průběhu dní a měsíců.

Jak nahlásit příspěvek na Facebooku