Facebook vám řekne čas, který jste strávili v aplikaci

Facebook vstupuje a vystupuje z víru argumentů a nyní lze říci, že po předložení statistik vám to řekne čas, který strávíte v praxi, opět vyšel z diskuse.

Tyto statistiky jsou k dispozici na adrese: Facebooková aplikace pro Android i iOS a odhalit čas, který trávíme na sociální síti. Jedná se o opatření, které bylo nějakou dobu implementováno v různých sociálních sítích za účelem zvýšení povědomí o čase, který trávíme sledováním časové osy v různých sociálních aplikacích na našem smartphonu.

Tato funkce je tak populární, že dokonce i operační systém Android 9 Pie je standardem a některé systémy typu EMUI 9 jsou dodávány s ní.

Lasso, aplikace pro krátké video na Facebooku, která napodobuje TikTok

Jaké jsou statistiky na Facebooku?

Visual - Facebook vám řekne čas, který jste strávili v aplikaci

V zásadě se všechny statistiky používají k tomu, abychom věděli zejména čas, který v aplikaci trávíme Facebook a být si vědom toho času, umět lépe zvládat sami sebe a věnovat čas jiným činnostem, jako je čtení, chůze, jízda na kole.

Když to víte, stačí zjistit, kde jsou, a zjistit, kolik času jste strávili aplikací Facebook. Postupujte takto:

  1. Otevřete aplikaci Facebook.
  2. Klikněte na 3 modré čáry na pravém okraji.
  3. Vyhledejte „Váš čas na Facebooku“.
  4. Získejte přístup ke statistikám a zjistěte, kolik hodin jste strávili v této aplikaci pro sociální sítě.

Sbohem „ovlivňovatelé“: Instagram eliminuje falešné následovníky a lajky

Po kontrole Váš čas v aplikaci Facebooknastavit předvolby svého profilu a připomenutí plánu když samozřejmě překročíte vyznačenou dobu návštěvy oznámení, která chcete dostávattakže se nebudete neustále cvičit.

Vědět, jak najít Statistikaa protože víme, co to dělá a další úpravy, nyní jen Facebooková aplikace a uvidíte, kolik času strávíte v praxi.

81 000 hacknutých účtů na Facebooku