Facebook Watch Party osloví každého: vést lidi a pozvat je k interakci

Toto je nový způsob sledování vašich videí. Facebook v reálném čase. S Sledujte večírek Můžeme lidi nasměrovat a pozvat je, aby se připojili k videu. Stejně jako u YouTube můžeme s uživateli komunikovat prostřednictvím Watch Party.

V současné době pracuje se skupinami a bude schválen pro každý profil zvlášť. Společnost Marka Zuckerberga, Sledujte párty na stránkách na Facebooku.

Jak ztlumit něčí příběhy na Instagramu

Sledujte párty, novinku na Facebooku

V poslední době to nová funkce sociální sítě Testuje se to už nějakou dobu, nyní je to oficiální pro každého.

Ti, kdo mají privilegium využívat tuto funkci nabízenou Facebookem, uvedli, že je užitečná. Interakce s komunitou fanoušků a vytvářet dynamičtější a poutavější obsah.

Existují lidé, kteří poukazují na osobnější úroveň spojení se svými následovníky a tvrdí, že jde o velmi pozitivní nástroj. poznat se navzájem a vytvořit spojovací odkazy.

YouTube pro Android má problémy s posunem vpřed nebo vzad ve videích

Chcete-li začít používat tento nový nástroj, musíme přejít do stavového pole, jako kdybychom psali nový. facebooková skupina. Uvidíme v možnostech „Watch the Party“. Platí pouze pro skupiny.

Můžeme přidat videa, která jsme dříve uložili do galerie, a sdílet je prostřednictvím Sledujte večíreka dokonce pozvat své přátele, aby si prohlíželi a reagovali na sdílený obsah.

Obrázek - Facebook Watch Party osloví každého: nasměrujte a vyzvěte lidi k interakci

Je to další možnost, která podle testerů funguje nejlépe. Facebookje vytvořit živé video prostřednictvím nástroje. Takto interakce je v reálném čase a odkaz a zpětná vazba jsou reálnější.

Bezpochyby Sledujte večírek Držte krok s YouTube, přibližujte videa a živé přenosy k sobě a sdílet videa již rychle a přímo nahráno, Facebook.

Dejte si pozor na nechtěné ověřovací zprávy WhatsApp

Co si myslíte o tomto novém vozidle? Chcete jej použít ve své skupině?