Facebook Watch přichází ve Španělsku: konkurent YouTube pro streamování videa

Sledujte Facebook Přistane ve Španělsku a dělá to násilím. Stojíme tváří v tvář možnému soupeři Youtube. Facebook Watch se zaměřil na streamování a byl spuštěn v loňském roce, ale nyní se rozšířil do celého světa.

YouTube je plný kritiky a Facebook také neuspěl, ale využil jsem příležitosti a řekl to. sledovat streamovací platformu Pracují na podpoře talentů a umožňují uživatelům zpeněžit své nápady a videa.

„Jste připraveni stát se velvyslancem Adidas?“ Nový Instagramový podvod

Sledovat Facebook nebo YouTube?

Obrázek - Facebook Watch dorazí do Španělska: konkurent YouTube pro streamování videa

Od té doby Facebook komentují více 50 milionů lidí alespoň celosvětově věnovat Jedna minuta měsíčně na sledování. Hlavní důvod pro tvůrce obsahu Youtube Březen, protože generování výnosů ve službě Watch nevyžaduje velké úsilí.

v Sledujte Facebook pro prahovou hodnotu zpeněžení kanálu je potřeba pouze 10 000 sledujících, nebo Vygenerujte více než 30 000 návštěv. Zdá se to snadné, ale pravda je sociální síť nemá dobrou pověsta mnohem méně, pokud jde o monetizaci videí tvůrců obsahu.

Buď opatrný! Nový e-mail se pokouší ukrást váš účet Fortnite

Ale jak to může být každý se chce snažit dívat Důvod je považován za silného konkurenta YouTube. Nová platforma Mark Zuckerberg Zaměřuje se na streamování a má několik programů se širokým publikem a sledujícími.

Platforma v průběhu měsíce září Bude rozšířeno do 21 zemí Novinkou mezi nimi je Španělsko. To otevírá dveře tvůrcům obsahu, kteří si tolik stěžují na platformu YouTube.

Samozřejmě plány Mark Zuckerberg Nechce zůstat jako sociální síť a chce se aktualizovat a spouštět úplně nové projekty, než aby postupně ztrácel na důležitosti.

Sledujte Facebook Byl představen ve Spojených státech před rokem a brzy se ho dočkáme ve Španělsku. Očekává se, že Tvrdý konkurent pro YouTubeach ten druhý vypadá stagnující a nedostává nic jiného než špatné recenze.

Dejte si pozor na hacking používaný k krádeži účtů Instagramu

Co si myslíte o této streamovací službě? Máte stále raději YouTube? Co si myslíte, že vydělá nejvíce peněz?