Facebook zahajuje průzkum s cílem zjistit, zda máte koronavirus

S téměř normální situací související s epidemií koronavirus Aktuálně ve Španělsku Facebook zahajuje průzkum, ve kterém se dozvíte o svém zdraví a vědět, jestli můžete mít koronavirus, abyste sledovali vývoj.

Začne takzvaný „nový normál“ s obdobím deeskalace, které skončí za několik dní a nyní více než kdy jindy. důležité pro izolaci možných klíčků Takové nástroje mohou co nejdříve pomoci procesu lépe fungovat.

Facebook se chce účastnit tohoto kontrolního postupu a zahajuje uživatelům doporučený průzkum naplňte, abyste věděli své zdravíI když je to v pořádku, trochu pomáháme vědcům.

Jak zobrazit žádosti o přátelství odeslané na Facebooku

Průzkum se objeví, jakmile otevřete mobilní aplikaci Facebook, odpověď není nutná Položené otázky jsou však doporučeny. Pokud to ignorujete pouze jednou, hlasování se nemusí znovu objevit, takže byste to měli vzít v úvahu.

Anketa na Facebooku, která vás nutí opustit sociální síť, otázky související s koronaviryo tom, jak se cítíte, a dalších zdravotních parametrech. Bez ohledu na to, zda jste zdraví nebo ne, doporučujeme vám odpovědět čestně, abyste pomohli dosáhnout účelu průzkumu.

Pokud vidíte, že to není vidět, nebojte se, vzniká náhodně a ne všichni uživatelé sociální sítě, takže to mohl vidět váš blízký příbuzný, ale někdo jiný ještě o její existenci ani neví.

Tento druh průzkumy koronavirů nejsou ničím jiným než metodou poznání zdraví populace. Pokud chcete vidět vývoj koronaviru v reálném čase, existují online nástroje, na které byste si měli dávat pozor, ale pokud se opravdu cítíte špatně a jdete k lékaři s příznaky, je jediný, kdo stanoví diagnózu toho, co se může stát.

Fitbit chce detekovat koronaviry