Family Guy Game pro iPad a iPhone bude k dispozici od 10. dubna

Bude Family Guy pro iPad a iPhone k dispozici od 10. dubna?

Podle některých zdrojů 9. dubna může být oznámen oficiální název a datum spuštění hry Family Guy pro iOS.. Očekává se však, že dorazí do App Store 10. dne tohoto měsíce.

FOX, který vlastní práva na Family Guy, a TinyCo, společnost odpovědná za vývoj hry, Vytvářeli hru kolem vesmíru nejslavnějších postav seriálu Díky tomu se miliony lidí smějí.

Jak vidíme na obrázcích, Můžeme si hrát s Mortem, Peterem, Quagmire, Chrisem a možná i dalšími, Ve hře v nejčistším stylu současné hry o Simpsonovi vyvinuté společností EA Games.

hra-rodič-rodina-1

Tato hra, i když nic nebylo potvrzeno, může být k dispozici pro iPhone i iPad a může se jednat o free-to-play verzi. Ačkoli stahování bylo zdarma, mohli jsme prostřednictvím nákupu zakoupit také nějaké předměty, mince nebo něco podobného. v aplikaci.

„Hra ti zlomí zadek“

hra-otec-rodina-3

Jak bylo řečeno Tato hra bude k dispozici v App Store 10. dubna a celosvětová verze bude ohlášena na akci v Los Angeles o den dříve.. Devátého dne tedy dostáváme název epizodické hry 212, ve které nás Fox rozesmál televizním seriálem Family Guy.

Osobně jsem nebyl ve skutečnosti připojen ke hře Simpsons, ale Slova reklamního ředitele Tiny Co mě přiměla, abych to chtěl vyzkoušet:

“Úzce spolupracujeme s Fox Digital Entertainment a 20th Century Fox Television, abychom zajistili autentický zážitek FAMILY GUY, který vás odfoukne.”

Hlavním cílem hry je bavit se. A zdá se, přinejmenším, že právě toho dosáhnou zahrnutím původních hlasů Petera, Quagmira nebo jiných postav žijících v městečku Quahog.

hra-rodič-rodina-2

Zdá se, že je jasné Stále více společností a vývojářů obsahu považuje iPad, iPhone a iPod za velmi silný trh budou distribuovány hry zvyšující se kvality. Společnosti jako Disney, Marvel prostřednictvím Gameloftu nebo Fox již sázejí otevřeně na mobilní zařízení.

Stejně jako spoluhráči MacRumors se jich zeptám, jestli byste chtěli, aby vyvinuli hru s postavami, podobnou Simpsonovi, ale s postavami z Family Guy. Samozřejmě, Série již má podobnou zápletku, tak proč ne hry?