Fatal Fury Special přichází na populární arkády, iPhone a iPad

Fatal Fury Special přichází na populární arkády, iPhone a iPad

Společnost pro vývoj her SNK Playmore vyrobila po celém světě řadu klasických arkádových her. iPhone a iPad Od společnosti Apple. Tentokrát nás překvapila vzrušujícím retro bojovým titulem: Fatal Fury Special.

Nová hra pro iOS přišla do App Store trvale, je k dispozici za 3,99 EUR a je optimalizována pro iPhone, iPad a iPad Mini.

fatal-rage-special (5)

Pokud máte rádi tento typ arkádových bojových her, doporučujeme vám navštívit náš článek o hře Street Fighter X Tekken Gauntlet a užít si epické bitvy.

fatal-rage-special (4)

Jednoduchý a dobře přizpůsobený herní technik

Fanoušci ságy Fatal Fury mají štěstí, protože si nyní mohou užít speciální epizodu díky této nové verzi pro iPhone a iPad. Titul byl poprvé vyvinut v roce 1993a stejně jako v klasické arkádě, aplikace obsahuje vysoce kvalitní mechaniku a 16 velmi charismatických postav k boji.

fatal-rage-special (2)

Fatal Fury Special nám poskytuje poměrně jednoduché nastavení hry a Je založen na 6 hmatových akčních tlačítkách. Díky tomu bude pro nás mnohem snazší provádět kombinace tahů a působivé útoky proti našim protivníkům.

Fatal Fury Special nabízí režim čítače přes Bluetooth

Jak jste možná viděli ve videu, které jsme zahrnuli do tohoto článku, Fatal Fury Special nemá super nádhernou grafiku, ale to je přesně to, čím je. dává hráčům pocit hraní stejného legendárního titulu 90. let to jim umožní teleportovat se do dětství nebo dospívání.

fatal-rage-special (3)

Kromě toho, že má nejoblíbenější hlavní rysy původní hry, Fatal Fury Special nám nabízí nový herní režim Budeme mít příležitost bojovat proti jiným lidem prostřednictvím připojení Bluetooth.

Stáhněte si Fatal Fury Special

Jak jsme již zmínili, Fatal Fury Special stojí 3,99 €, Kompatibilní s iPhone, iPad a iPad Mini. Můžete si jej stáhnout přímo z App Store z následujícího widgetu:

Zde jsou další funkce této populární bojové hry pro iPhone a iPad.

  • Předefinovaný herní systém. Fatal Fury Special je více než upgrade na Fatal Fury 2. nová vyváženost hry a nové kombinace.
  • Postavy mohou aktivovat „Pohyb zoufalství“ a změnit tak průběh války.
  • K dispozici až 16 různých válečníkůMezi nimi jsou Terry Bogard, Andy Bogard, Joe Higashi, Mai Shiranui nebo Ryo Sakazaki.
  • Vyzvěte své přátele k boji pomocí funkce Bluetooth ve vašem smartphonu.

fatal-rage-special (1)

Nezapomeňte navštívit: 12 z nejlepších retro her pro iPhone 5 a 6.

Co si myslíte o adaptaci Fatal Fury Special na Apple a iPhone? Měli jste příležitost to vyzkoušet? Co si myslíte o této hře? Čekáme na vás v komentářích!