Fetch a Put.io spolupracují na přesunu torrentů do Apple TV

Přineste-Apple-TV-09

Už jsme zkontrolovali některé z nejlepších možností pro prohlížení naší mediální knihovny na Apple TV čtvrté generace. Nové multimediální zařízení Apple znásobilo své možnosti díky Plex a Infuse, dvěma vynikajícím multimediálním přehrávačům, které nám umožňují vidět naši knihovnu hostovanou na našem počítači nebo NAS. Ale teď jdeme o krok dále a co budeme dělat Umožnění prohlížení torrentových souborů přímo v naší televizi prostřednictvím nové Apple TV, aniž byste museli čekat na jejich stažení do našeho počítače. Díky Fetch, multimediálnímu přehrávači, který se perfektně integruje do Put.io, cloudového úložného systému, který na něm umožňuje torrentování.

Put.io

Put.io, cloud, kde si můžete stáhnout torrenty

Čas od času jsme vám o tom řekli, ale pro ty, kteří o tomto cloudovém úložném systému ještě neslyšeli, je Put.io služba, která vám nabízí 100 GB až 2 TB online úložiště za ceny od 9 USD. , 99 až 49,99 $ měsíčně v závislosti na zvolené metodě. Jaká je funkce tohoto cloudu? V zásadě vám umožňuje stahovat torrenty přímo do vašeho počítače, aniž by museli nejprve procházet váš počítač. Přidejte soubor torrent nebo magnet do souboru put.io a začne se automaticky stahovat do vašeho cloudua také téměř okamžité, pokud je dostatek „pěstitelů“.

Fetch-iOS

Fetch pro iOS přidává a hraje torrenty

Tato služba Put.io je ještě zajímavější díky aplikacím, jako je Fetch. Ve verzi pro iOS nám umožní stahovat torrenty přímo z našeho účtu Put.io.. Najděte požadovaný torrent ze Safari pro iOS, klikněte na odkaz na magnet (magnet) a budete dotázáni, zda chcete, aby se otevřel ve Fetch. S neuvěřitelnou rychlostí Put.io při stahování těchto souborů začne Put.io automaticky stahovat do vašeho účtu (nikoli do vašeho zařízení), aniž by strávil datové připojení nebo čekal na dokončení stahování. Tato verze pro iOS také umožňuje přehrávat vše, co máte na svém účtu Put.io, ze svého iPhonu nebo iPadu.

Přineste-Apple-TV-10

Získejte pro Apple TV

Co je však opravdu úžasné, je to, co dostanou se svými verzemi Apple TV. Stejně jako Plex nebo Infuse, Fetch pro Apple TV stáhne obaly vašich televizních pořadů a filmů uložených na Put.io, objedná epizody a představí vám je, jak vidíte na obrázku, aniž byste museli cokoli dělat. Streamování se provádí přímo z vašeho účtu Put.io a můžete si vychutnávat všechny filmy nebo seriály uložené v něm.. Podporuje také titulky pro ty, kteří chtějí vidět původní verze (musí být nakonfigurovány ve vašem účtu Put.io).

Aplikace je stále ve vývoji a stále pracuje na svém designu, ale pro první vydání to není špatné. Ti, kteří mají předchozí verzi pro iOS, nebudou muset za tuto novou verzi, která zahrnuje aplikaci Apple TV, platit. Cena 2,99 € podle vývojáře pro ty, kteří si musí koupit I když je to právě teď zdarma, nevíme, do kdy.

Aplikace již není k dispozici v App Store