FIFA Mobile byla aktualizována a stala se FIFA 20…

FIFA Mobile, kterou na konzolích známe jako FIFA, je na mobilních zařízeních. Ale na rozdíl od toho, co se děje na jiných platformách, jako je PlayStation, Xbox a dokonce i PC, žádné nové hry každý rok na mobilních zařízeních a tabletechale bude odpovídajícím způsobem aktualizován.

Na druhou stranu, Formát hry se velmi liší od toho, co je rok co rok pozorováno na konzole. To je něco, co může zpočátku komplikovat herní zážitek, ale jak hodiny ubíhají, hráči si zvykají. Stručně řečeno, FIFA Mobile je hra zcela přizpůsobená mobilním telefonům, která nám dokázala nabídnout další alternativy. “Základní” V každém smyslu.

Je to stejné jako FIFA 20 na konzolách?

Pokud budete hrát hru FIFA Mobile, budete zklamáni, vzhledem k tomu, že může nahradit hru FIFA 20 vydanou na konzolách a PC, a tento titul se v herních i herních režimech velmi liší.

Nejen zjednodušené dotykové ovládání, aby byl herní zážitek nekomplikovaný, ale také na Androidu, ať už mobilním nebo tabletovém Tato hra se navíc 100% liší od hry FIFA 20 na systémech PS4, Xbox One a PC.. Rozdíl je nejvýraznější v mikroplatbách. No, jako hra zdarma, všechny režimy mají mikro konverzetrochu otravné, ale trochu „Může být poškrábaný“ abych tak řekl.

Stáhněte si FIFA 20 pro Android

Pokud již máte ve svém tabletu nebo mobilním telefonu nainstalovanou aplikaci FIFA Mobile, nemusíte si hru znovu stahovat. V tomto případě musíte udělat vše Vstupte do Obchodu Play a stáhněte si aktualizaci, která má hmotnost přibližně 100 MB.

Přidává do hry nové funkce i herní režimy. Kromě toho mění vzhled nabídek a titulní obálky, takže vše vypadá jako nová hra: FIFA 20. nové šablony.

Na druhou stranu, pokud jste nikdy nehráli FIFA Mobile a chcete si vyzkoušet, co FIFA 20 má, měli byste si hru stáhnout. Můžete nás kontaktovat pomocí odkazu, který jsme zanechali níže.

Fotbal FIFA

Upozorňujeme, že k instalaci této hry musíte mít více než 200 MB volného místa.. Přestože instalační program má pouze 81 MB, musí název stahovat další data, aby vše fungovalo správně.