Filtrovány funkce OnePlus 7 Pro

Filtrovány funkce OnePlus 7 Pro

OnePlus je velmi blízko představení nových OnePlus 7 a 7 ProPokud jsou všechny pověsti pravdivé, budou telefony novou vlajkovou lodí čínské značky. Ve skutečnosti mohou být dnes představeny oficiální funkce, které potvrzují vše, co již víme, generální ředitel společnosti ujistil, že dnes zveřejní příspěvek o novém telefonu prostřednictvím Twitteru, ale je tu malá naděje. dnes.

Ale opravdu, už víme všechnonebo téměř nekonvenční značka, navzdory zvýšení cen a mezi lidmi velmi uznávanou značkou, krávamají velmi dobré prodeje. Jeho vlastnosti jsou prezentovány na základě kapátka a velmi malého zbytku, který nás může překvapit.

Vlastnosti OnePlus 7 a 7 Pro

Technické specifikace OnePlus 7 a 7 Pro

OnePlus 7 Pro, nejsilnější varianta, je a Qualcomm Snapdragon 855Doprovázet 8 GB RAM a 256 GB Vnitřní paměť. Nezapomeňte, že tento procesor byl představen na konci loňského roku a očekává se, že bude letos referencí díky svým 7 nanometrům.

zakřivená obrazovka oneplus 7 pro a funkceUnikly funkce OnePlus 7 Pro Weibo

Očekává se však, že bude k dispozici varianta 12 GB RAM i další varianty s kapacitou vnitřní paměti menší než 256 GB.

Ano, Nečekejte funkce, jako je bezdrátové nabíjeníProtože generální ředitel společnosti již vysvětlil, že by to nebylo možné: bezdrátové nabíjení je horší než kabelové nabíjení, a to správně, protože má mnoho nevýhod, něco, co řekl během MCW 19. A samozřejmě nemůže takzvané bezdrátové nabíjení překročit průměr rychlého nabíjení společnosti, kde můžeme nabít polovinu firemní baterie. chytrý telefon za pouhých 20 minut.

oneplus 7 pro filtrační obrázky

obrazovka, jaký bude typ AMOLED bude mít úhlopříčku 6,5 palce. Stejně jako Samsung Galaxy bude na okrajích zakřivený a zářez Díky inovativní kameře, kterou na vaší obrazovce nikde nevidíme selfie. V zásadě to bude OnePlus 6 bez obočí vpředu.

Fotoaparát OnePlus 7 Pro

oneplus 7 vzadu

O fotoaparátu OnePlus 7 stále nic nevíme, ale nemůžeme říci totéž o fotoaparátu jeho jmenovce Pro, možná by OnePlus 7 a 7 Pro mohl být stejný telefon? Pravda je taková, že se očekával velmi výkonný fotoaparát, protože k němu došlo dříve. Fotoaparát připomínající monstrum skládající se ze tří objektivů se očekává zejména pro OnePlus 7 Pro.

Očekáváme nejen tři fotoaparáty, ale také 16 Mpx přední část, kterou lze skrýt.

Nokia X mezitím nebude mít pět fotoaparátů, protože se předpokládá, že budou představeny koncem tohoto měsíce, ale ani nebudou: budeme mít tři; Zjevně budou mít 48, 16 a 8 Mpx a budou umístěny ve svislé poloze. Bude však nutné vidět, jak se chovají jako celek, protože větší není vždy lepší.

Funkce OnePlus 7

O objektivu 48 Mpx nevíme nic, ale o 16 a 8 Mpx, které jsme udělali: první je Široký úhela druhý 2x teleobjektiv, skoro jistý. To neznamená, že můžeme vybrat každou kameru v danou dobu, ale spíše to, že kombinace výsledků každé kamery odhalí obrázek, který vidíme, takže fotografie bude mít vyšší kvalitu.

Datum a cena vydání OnePlus 7

OnePlus 7 barevOnePlus 7 Pro bude k dispozici ve třech barvách

Ale kdy to bude představeno, což je pravděpodobně nejdůležitější věc? Datum je stále nejvíce neznámé, ale téměř jistě se očekává, že bude v květnu. A přesně doporučený den je přesně 14. května. Například OnePlus 6 byl spuštěn 16. května 2018, takže datum je naprosto přesné.

Giztop, který je v tomto světě důležitou referencí z hlediska ceny, hovoří o 569 dolarech, ačkoli zdroj neurčuje. A to by nebyla tak šílená cena, protože loňská verze 6 se vyšplhala na 499 dolarů, zbývá jen zvýšení o 70 dolarů. To lze ponechat, protože OnePlus 7 může stát několik nákladů. 599 EUR s dalšími daněmi.