Final Fantasy Crystal Chronicles ohlašuje svůj příchod na Android

Během tohoto týdne E3 v Los Angeles a to nám dává další novinky o Androidu. Včera jsme hovořili o xCloud, službě Microsoftu pro přehrávání instalací Xbox na Androidu. Dnes máme novinky o světě Final Fantasy. Všichni milovníci této ságy mají štěstí, protože jedna z nejlépe hodnocených her této série brzy dorazí na Android. Oznamuje příchod Square Enix Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition Na Android a další zařízení. Tato hra z roku 2004 bude brzy k dispozici pro dotykové obrazovky všech uživatelů.

Je důležité zdůraznit, že se nejedná o první hru. Final Fantasy přistání na Androiduprotože jich pár najdete pomocí jednoduchého vyhledávání v Obchodu Play. Samozřejmě, ne všechny jsou tak speciální jako tato hra z roku 2004, která se přizpůsobila dotykovým obrazovkám pro přistání na konci roku 2019.

Final Fantasy Crystal Chronicles dorazí v zimě pro Android a IOS

Obrázek novinky, dobře sám vývojář to oznámil na konferenci konané na E3. Toto oznámení není jen operační systém Google, ale také Přijde také na konzole IOS, Nintendo Switch a Sony.. Adaptace, která nás zajímá, prochází dotykovými obrazovkami a dorazí v zimních měsících tohoto roku. Ještě pořád Nemáme mnoho podrobností o hře, ceně ani přesném datu, kdy bude k dispozici ke stažení.. Vývojář samozřejmě zveřejnil velmi zajímavé video, které ukazuje adaptaci na mobilní telefony.

Nemůžeme očekávat velkou sázku na grafy, když mluvíme o splátce z roku 2004. Můžete ovládat 4 znaky a příběhový režim, multiplayer pro vytvoření sdílené kampaně. Příběh, postavy a účel hry se ve srovnání s verzí z roku 2004 nemění.je přizpůsoben pouze novým zařízením.

Pravděpodobně to není bezplatná hra, takže pokud si ji chcete stáhnout, budete muset zaplatit. Ano, Můžeme vám zaručit, že budete mít hru s plným příběhem, velmi podrobným a bez nostalgie.. Pokud jste fanouškem této ságy, nemůžete si nechat ujít příležitost zahrát si Final Fantasy Crystal Chronicles na svém mobilním zařízení Android.

Zdroj | AA