Final Fantasy Crystal Chronicles přichází na Android v zimě roku 2019

JE E3 Minulý týden vyšlo mnoho titulků pro fanoušky videoher, které se konaly v Los Angeles. Nový projekt Xbox nebo nové hry očekávané do roku 2020 jsou dva z hlavních aspektů mezinárodní akce, která každoročně oslovuje více uživatelů. Tentokrát, Final Fantasy VII Remake Stal se jedním ze zvláštních jmen veletrhu, kde byl přeuspořádán. Final Fantasy Crystal Chronicles. V druhém případě by se však název oficiálně dostal na mobilní telefony Android a iOS.

Ano, bude to nová Final Fantasy a tentokrát zasáhne smartphony. Final Fantasy Crystal Chronicles je videohra zvolená jako skok do odvětví, kde se stále více objevuje pojem „herec“. Hry jako Fortnite nebo PUBG Mobile jsou nejlepším příkladem toho, jak tyto koncepty fungují na zařízeních, která jsou stále dobře připravená na provozování těchto aplikací.

Final Fantasy bude mobilní verzí Crystal Chronicles

Mnoho z nich bude uživateli, kteří znají Final Fantasy Crystal Chronicles jako jeden z nejexkluzivnějších titulů nejstarší školy videoher. reforma tyto mobilní telefony se stanou realitou. Zařízení Android i iOS si mohou stáhnout hru založenou na jiném světě. “Miasma” Kontaminovalo celou oblast po celém světě.

Kde to je myrha jako hlavní prvek ochrany populace. Samozřejmě za to budou muset doplnit nějaké podivné krystaly tímto materiálem, který je v jeho nepřítomnosti zarážející a získaný přímo ze stromů. Jedná se o online hru složenou z týmů několika hráčů z celého světa s jedinou misí: hledejte a najděte myrhu, abyste pokračovali vpřed. Klíčem je prozkoumat každý roh mapy a najít co nejvíce myrhy. Monstra vytvořená miasmatem vám samozřejmě práci neusnadní.

Je třeba poznamenat, že stejně jako většina remasterovaných her má Final Fantasy Crystal Chronicles zcela nové epizody, které ukazují tuto odlišnou epizodu od původní verze titulu. Škoda, že si budeme muset počkat. 22. prosince – 20. března používat tento titul na našem mobilním telefonu.

Přes | Engadget