Příslušenství

Final Shadows XIV Shadowbringers: Nová kariéra, Job, Raid,…

Festival Final Fantasy Fan Fest 2019 v Tokiu začal hlavním projevem herního ředitele Naoki Yoshidy a 90minutový briefing byl plný zpráv a poznatků o nové expanzi Shadowbringers pro Final Fantasy XIV. těším se letos. Snad největší novinkou bylo nové zveřejňování pracovních nabídek. Nová tanečnice práce.

Jak název napovídá, Dancer nějakým způsobem využívá taneční pohyby k boji proti svým nepřátelům. Hráčské tance předvádějí určité dovednosti, zatímco některé speciální tance prospívají blízkým členům kapely.

Tanečník je úkol DPS na dálku a jeho hlavní rameno se používá ke spouštění zbraní. Podle Square Enix nemá žádné přidružené třídy a můžete začít používat Dancer na úrovni 60.

Dalším velkým oznámením byl Hrothgar, další hratelný závod pro Final Fantasy XIV. Kočičí humanoid Hrothgar bude k dispozici v mužské a ženské variantě, každý s jedinečnými hlavami a přizpůsobitelnými funkcemi. Každý má také dva klany.

Během prezentace také vystavoval dvě nová města, Square Enix, Crystarium a Eulmore. Crystarium je krásné a prostorné místo s odstíny modré. Eulore je také nezbytným pohledem, protože sedí na obrovské, ozdobené, steampunkově vypadající struktuře.

Square Enix také použil úvodní adresu naplněnou novinkami k odhalení nejnovějšího kmene Beast Final Fantasy XIV – trpaslíků. Nebylo sdíleno mnoho informací, ale společnost potvrdila, že tito trpaslíci mají vždy vousy a vždy nosí přilby, dokonce i u stolu. Jsou to odborníci na těžbu a metalurgii.

Nový tanečník

Další velkou novinkou bylo oznámení nadcházející série nájezdů pro osm hráčů. Ačkoli se o jménu Eden a detailech ví málo, Square Enix potvrdila, že nikdo jiný než legendární designérka Tetsuya Nomura nepracovala a obrátila se na svého návrháře postav.

Shadowbringers bude spuštěn 2. července, ale Square Enix oznámil, že období předčasného přístupu začne 28. června. Toto však bylo jen předběžné datum, takže se to může změnit.

Během prezentace byl představen nový epický šestiminutový trailer pro Shadowbringers. Tento přívěs můžete vidět výše, v tomto příspěvku je také vidět několik nových snímků obrazovky.

HrothgarHrothgar
Galerie 1Galerie 2Galerie 3Galerie 4Galerie 5Galerie 6Galerie 7Galerie 8Galerie 9Galerie 10

Fanoušci si na Shadowbringers budou muset počkat o něco déle, ale další velká aktualizace pro Final Fantasy XIV, 4.56, bude vydána 26. března. Všechno dnes oznámené je na vrcholu všech předchozích oznámení Shadowbringers, včetně maximální úrovně 70 až 80 a zavedení nového systému s názvem Trust System. K dispozici je také více obsahu koncovek a další.

Po dokončení panelu několik dalších faktů a podrobností o dnešních novinkách Shadowbringers sdílených Square Enix (text Square Enix):

  • Nová práce – tanečnice: Tanečník se připojí k pistolníkovi jako jeden z nových zaměstnání ve Shadowbringers. Tento útočník na dálku nejenže provádí silné útoky házením zbraně, ale také tančí, aby předvedl své schopnosti a poskytl své party blahodárné účinky.
  • Kariéra nového hráče – Hrothgar: Hrothgarova hráčská kariéra doplňuje Vieru, která byla nedávno oznámena jako druhá nová hratelná kariéra Shadowbringers. Hrothgar i Viera budou mít pro své plemeno jedinečné a přizpůsobitelné vlastnosti.
  • Města nových hráčů – Crystarium a Eulmore – První v Norsku bude sloužit jako hráčské centrum, zatímco druhé, prosperující město ovládané elitou, bude hrát hlavní roli v hlavním příběhu Shadowbringers.
  • New Raid – Eden: Očekává se, že tento nový raid na vysoké úrovni bude obsahovat novou postavu navrženou speciálně pro tuto sérii raidů Tetsuya Nomura, ředitele Kingdom Hearts a veterána ze série Final Fantasy, stejně jako řadu náročných bossů.
  • Nový kmen a primitivní monstrum: Vousatí trpaslíci a „hříšník“, nevinnost.
  • Nová oblast domény – Lakeland
Hodně štěstí spát dnes večerHodně štěstí spát dnes večerHodně štěstí spát dnes večer
Galerie 1Galerie 2Galerie 3Galerie 4Galerie 5Galerie 6Galerie 7Galerie 8Galerie 9Galerie 10

Pokud jde o Final Fantasy Fan Fest, probíhá o víkendu, takže navštivte GameSpot, kde najdete další informace. Zveřejnění: Square Enix zahrnoval let GameSpotu do Tokia a jeho ubytování.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK