Firefox nám umožňuje stahovat jakýkoli typ obsahu a sdílet ho s ostatními aplikacemi od poslední aktualizace.

Jedno z omezení, které nativní prohlížeč Safari v systému iOS ne vždy nabízí, nacházíme právě teď. stahovat všechny druhy obsahu. Pokud klikneme na odkaz, bude za otevření příslušného dokumentu odpovědný prohlížeč a my budeme muset dát dostatek času na jeho stažení.

Pokud však najdeme lokálně nečitelný soubor, věci se zkomplikují, protože Safari nám nedává možnost si jej stáhnout, něco, co bylo možné a v pořádku po poslední aktualizaci Firefoxu pro iOS. bezpečný se bude líbit mnoha uživatelům.

Firefox verze 12 nám umožňuje navštívit jakoukoli webovou stránku s obsahem stahování, obrázky, videa, hudbu, filmy ve formátu souborů… Po stažení jej můžeme sdílet s jakoukoli aplikací, kterou nainstalujeme na náš iPhone, protože Firefox nám v současnosti nenabízí video přehrávač, službu pro otevírání souborů…

Díky této nové možnosti stahování obsahu Stáhněte si formulář ve formátu PDF, který chcete upravit z našeho zařízeníOtevřete jej pomocí souboru ve formátu Word, tabulky, komprimovaného souboru a přidružené aplikace, stáhněte si filmy z webu, který nám tento druh služby nabízí. Umožňuje nám také stahovat hudbu přímo do našeho zařízení. Jak vidíme, tato nová možnost má pouze limit, který chceme dát.

Není to však jediná inovace, kterou Firefox 12.0 pro iOS dokáže, protože Otevřete odkazy z jiných aplikací ve Firefoxu, k tomu dochází pouze u aplikací, které Firefox dříve přijal, ale bohužel neurčuje, které z nich.

Pokud zavoláte Alternativa k omezením, která nám Safari vždy nabízíFirefox může být prohlížeč, který hledáte. Tato funkce je pro mnoho uživatelů velmi zajímavá a nebudu přehlížet, že ji Apple propaguje jako jednu z inovací iOS 12.

Prohlížeč Firefox (odkaz AppStore)

Prohlížeč Firefox

Mozilla Corporation

Volný, uvolnit