Fitbit představuje inteligentní hodinky Versa 2 a nové inteligentní váhy

Fitbit Versa 2Fitbit Versa 2

Fitbit oznámila tři nové produkty přidané do katalogu zařízení: nové chytré hodinky Fitbit Versa 2inteligentní váhy Fitbit Aria Air a předplatné osobního tréninkového a poradenského systému s názvem Fitbit Premium.

Fitbit Versa 2

Hlavní rys druhé verze chytrých hodinek Versa podpora hlasového asistenta Amazon Alexa. Tento průvodce nám pomůže zahájit nebo zastavit cvičení, ovládat zařízení a provádět další úkoly. Díky Fitbit Pay Můžeme platit za nákupy bez odebrání kreditní karty.

Tyto nové inteligentní hodinky mají různé funkce, jako je sledování spánku, automatická detekce a ovládání cvičení, ovládání přehrávání Spotify a Smart Wake, budík, který funguje pouze během světelné fáze spánku. Za těmito chytrými hodinkami také najdeme snímač srdečního tepu, který sleduje 24/7.

Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2
Fitbit Versa 2

Displej AMOLED podporuje režim vždy zapnutý: v tomto režimu hodiny fungují dva dny. Při deaktivované funkci výrobce slibuje, že můžeme pracovat až pět dní.

Nové hodinky Fitbit budou k dispozici v pěti barvách, aby vyhovovaly našemu vkusu.

Prodej Fitbit Versa 2 bude celosvětově zahájen 15. září 199,95 VYZKOUŠEJTE pro standardní verzi a 229,95 USD Pro speciální edici s textilním páskem. O nich na oplátku 181, respektive 208 eur.

Fitbit Aria Air

Druhým zařízením, o kterém dnes chceme mluvit, je stupnice používaná k měření naší tělesné hmotnosti. Tato inteligentní váha, která je k dispozici v černé a bílé barvě, dokáže určit index tělesné hmotnosti a sledovat změny hmotnosti pomocí aplikace Fitbit a stanovit cíle pro zvýšení nebo snížení hmotnosti.

Fitbit Aria AirFitbit Aria Air

Prodej nového produktu začne v říjnu za následující cenu: 49,95 $, přibližně 45 eur bude vyměněno.

Fitbit Premium

Fitbit Premium Není to samo o sobě zařízení, ale měsíční předplatné v USA. Bude to stát 10 USD nějaký 9 Euro dělat individuální doporučení a měnit je na základě zdravotních informací a cílů, které potřebujete.

Tato služba Premium Fitbit vytváří personalizované programy, které nám pomáhají více se hýbat, lépe jíst a lépe spát. Každý program trvá několik týdnů a krok za krokem nám vysvětluje, jak rozvíjet návyky zdravého životního stylu.

Při nákupu Versa 2 budeme mít přístup k 90denní zkušební verzi Fitbit Premium.

Zdravím z hloubky bytů.