Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery is now…

pět nocí ve freddys ar

Pokud milujete hororové hry, s Five Nights at Freddy’s jste pravděpodobně zažili více než horor. Bezpochyby mluvíme o jedné z nejstrašidelnějších her, jaké byly kdy vytvořeny. A tentokrát se to ukázalo Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery now available for Android.

Pokud nevíte, v tomto děsivém titulu musí hráči čelit šílenství animatroniků. Sledují vás, ať jste kdekoli, takže je jen na vás, abyste udělali to, co považujete za nutné, abyste přežili co nejdéle.

Five Nights at This Freddy’s AR: Special Delivery

freddy ar

Díky technologii rozšířené reality je finální epizoda populárního filmu Pět nocí u Freddyho děsivější než kdy dříve. Proč? Protože hráči zažijí hra využívající umístění v reálném čase. Proto vás animatronika bude moci navštívit, ať jste kdekoli a kdy to nejméně očekáváte.

Můžete sbírat různé předměty, jako jsou součásti, CPU a plyšové oblečení, které vám pomohou sestavit, otestovat, opravit a používat vlastní animatroniku. Můžete to udělat taky Pošlete svou vlastní animatroniku, abyste pronásledovali své přátele a další hráče. Je to nepochybně jedna z nejzajímavějších funkcí hry Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery.

Ponořte se do toho děsivé útokové sekvence v rozšířené realitě speciálně navržen pro každou animatronic. Zkuste se jeho útokům vyhnout pomocí omezených zdrojů, jako je baterie, baterka a omračování.

Připojení k síti WiFi není povinné pro získání přesných informací o poloze, ale doporučujeme vám brutální hraní. Na druhou stranu je třeba zdůraznit, že: U zařízení jiných než GPS není zaručena kompatibilita nebo pouze zařízení, která se připojují k sítím Wi-Fi.

Pokud chcete zjistit, která zařízení jsou kompatibilní s touto strašidelnou hrou pro Android, podívejte se na tento seznam. Takže budete vědět, zda váš mobilní telefon splňuje všechny požadavky, abyste se ponořili do tohoto strašidelného dobrodružství!