Flappy Royale, hra založená na Flappy Birds s 99 hráči

Jsme si jisti, že si to pamatujete Flappy ptáci. Tato hra byla jednou z nejpopulárnějších her, která před několika lety přišla s velmi špatnou grafikou a velmi jednoduchou dynamikou hry. Frustrace z neschopnosti překročit první nebo druhou úroveň dosáhla extrémní úrovně pro uživatele, kteří opakovaně bojovali o dosažení značného počtu úrovní. Tato hra zmizela krátce po Google Play, ale objevily se tisíce kopií. Dnes můžeme oznámit novou verzi velmi zajímavé hry. Battle Royale je velmi módní a Flappy ptáci Nemohl jsem přestat mít jeden. Nová hra, o které dnes mluvíme Flappy royale.

Toto je hra Je téměř stejný jako Flappy Birds, který přichází s konkurenceschopnější a online dynamikou. V první verzi hry, kterou jste závodili proti své vlastní značce, tomu tak není. Flappy royale. Hry 100 hráčů a musíte bojovat, abyste byli tím, kdo úspěšně prošel nejvíce dýmek. Ano, hra je stále stejně otravná a ještě více.

Flappy Royale – Bojujte o to, kdo padne jako poslední

Každá hra Battle Royale má jasný účel: být poslední přeživší. V tomto případě stojíme před stejným cílem, ale s mnohem jednodušší hrou, než jsme zvyklí. Ve hře Flappy Royale se objevíte v autobuse s 99 dalšími hráči a dobrodružství začíná prvním stisknutím.

Měli byste hrát svou hru, aniž byste příliš věnovali pozornost ostatním hráčům, protože to nemá vliv na váš odchod. Jen je sledujete, jak postupují, ale nemohou se s vámi srazit nebo ztížit hru. Myšlenkou je jít co nejdále, aby byl vítěz. Předběžná reklama na něco: je to prakticky nemožné.

Hry jsou asi 5 nebo 6 sekund, pokud jste obyčejný smrtelník jako my. Můžete projít jednou nebo dvěma trubkami, ale od té doby se věci komplikují. Odehráli jsme asi 20 nebo 30 her a nejvyšší pozice, které jsme dosáhli, se nedostala přes střed tabulky. Už nebudete zklamáni, že nemůžete překonat svůj cíl. nicméně uvidíte, jak většina hráčů dělá věci lépe než vy.

Ano, stále je to návyková hra a nemůžete přestat hrát na dlouhou dobu. Myšlenka je dobře předložena, I když chápeme, že někteří hráči jsou roboti a je téměř nemožné porazit stroj u tohoto typu dodávky.

Můžete si ji od nynějška stáhnout, ale beta. Uvolni se, můžeš Z Google Play bez velkých problémů. Chcete-li si jej stáhnout do svého zařízení, jednoduše klikněte na odkaz níže a staňte se testerem Flappy Royale.

Flappy royale Flappy royale