Flexibilní displej Huawei Mate X 5G konečně v prodeji

Samsung Zpoždění zahájení prodeje Samsung Galaxy Fold Po dlouhou dobu se zdá, že Huawei nenásleduje totéž. Nelze říci, že v tomto ohledu běžel hodně. Naštěstí pro všechny fanoušky společnosti a skládací smartphony dnes můžeme dát vědět: Huawei Mate X 5G byl uveden do prodeje. Možná spěch přišel později Prezentace Motorola RAZR 2020 jak dobré recenze to produkuje.

Huawei Mate X 5GHuawei Mate X 5G

Vlastnosti Huawei Mate X 5G

JE Huawei Mate X 5G Je vybaven flexibilním displejem, jak jsme již zmínili. Mate X se měl objevit v obchodech na jaře, poté se datum přesunulo na léto a později společnost uvedla, že to bude na podzim, kdy se tento terminál začne prodávat. Termín společnosti pro zobrazení tohoto terminálu v obchodech byl pátek 15. listopadu a Huawei tentokrát dodržel svůj slib: můžete začít dnes v Číně. Kupte si Huawei Mate X 5G.

Zatím lze zakoupit pouze jednu verzi modelu. Tato verze má 8 GB RAM, 512 GB flash paměť a vestavěný 5G modem. Tato verze je založena na Kirin 980 SoC poháněném modemem Balong 5000.

Je zajímavé si povšimnout, že pověsti, které kolují po internetu, naznačují, že stejné komponenty budou použity také v základní verzi. Honor V30Telefon, který bude oficiálně představen 26. listopadu.

V březnu příštího roku Mate X. volání Huawei Mate Xs a uvedl, že bude vybaven špičkovým procesorem, Kirin 990 5G SoC.

Ceny Huawei Mate X 5G

JE Cena Huawei Mate X 5G To odpovídá 2420 USD. 2,196 EUR pokud to převedeme na naši měnu.

Zdroj: MyDrivers

Zdravím z hloubky bytů.