Flyhunter Origins pro iPhone, iPad a iPad Mini – aplikace iPadizate Day

Flyhunter Origins je naše aplikace dne

Vítejte dnes v aplikaci iPadizate Podívejme se krátce na novou hru Jméno, které se nedávno objevilo v Apple App Store? Původ Flyhunter. Je kompatibilní se všemi modely iPhone a iPad a je plošinovka Skvělá zábava s docela přijatelnou grafikou.

Jak jsme vás v tomto článku informovali před několika měsíci, jedná se o hru, ve které se nachází. Podíváme se na krásnou zrzavou mimozemšťanku. Vaším úkolem, nebo spíše naším posláním, bude lovit veškerý hmyz, který můžeme na planetě Zemi dělat. Pilotujeme od té doby, co spadli z kosmické lodi.

flyhunter-origins-ipad-iphone (1)

Velmi atraktivní grafika a dobrá hra

Nebudeme klamat sami sebe, přestože máme vše potřebné k tomu, abychom byli úspěšní, nás to nepřesvědčilo. Možná proto, že očekávání jsou příliš velká. Je zřejmé, že to Grafika Flyhunteru je docela dobráS velmi pečlivými texturami, plnými barev a dobře definovanými, ale hra možná není tak plynulá, jak jsme očekávali.

flyhunter-origins-ipad-iphone (2)

Ale nenechte se zmýlit, to je více než dobré pro hru kolem 2 € a doporučujeme si ji stáhnout, pokud si ji chcete koupit. Naše postava Zak bude nabitá jakýmsi elektrickým flyscreenem. budeme muset lovit hmyz (mravenci, pavouci a všechny druhy hmyzu) kliknutím na akční tlačítko. „Vzrušující“ zábava všude!

flyhunter-origins-ipad-iphone (3)

Kromě tlačítka „electric fly screen“ nám Flyhunter Origins nabízí další tlačítko umístěné v pravém dolním rohu obrazovky iPad a iPhone. Je to pohonná látka, pomůže nám dosáhnout nejvyšších míst které nemůžeme dosáhnout jednoduchými skoky.

flyhunter-origins-ipad-iphone (4)

Zatím je vše v pořádku, ale při skoku z určitého bodu se postava zasekne, takže nemůže skákat požadovaným směrem a mnohokrát, spadne do vody nebo do vakua. Pokud Zak spadne do vody, bude se muset vrátit na předchozí kontrolní bod.

flyhunter-origins-ipad-iphone (5)

Nezdá se to, ale skákání z platformy na platformu v tomto titulu vyžaduje se spousta dovednostíJo, když jsi na dobrodružství Postupně popíšeme všechny pohyby. co dokážeme díky velmi úplnému audioškolení.

flyhunter-origins-ipad-iphone (6)

Kromě malých detailů manévrovatelnosti a hratelnosti jsme opravdu milovali Flyhunter Origins. Na konci každé úrovně Budeme představeni v malém cutscénu Vypráví příběh Zaka pomalu (často naplněný nádechem humoru).

Původ Flyhunter ve videu

Pokud ale chcete zjistit, jaká tato platformová hra ve skutečnosti je, neváhejte a kliknutím na tlačítko Přehrát zobrazte videohru, kterou jsme našli na YouTube:

Flyhunter Origins pro iPhone, iPad a iPad Mini

Stojí 2,69 € a Kompatibilní se všemi modely zařízení iOS 5 (nebo vyšší). Můžete si jej stáhnout z níže uvedeného tlačítka:

Líbila se vám hra? Děláme to a často doufáme, že některé podrobnosti hry budou vyřešeny v budoucích aktualizacích, aby hra získala v App Store úspěch, jaký si zaslouží.