Fornite: Kapitola 2 je nový název 11. sezóny osobností …

Fortnite se stal celosvětovým fenoménem ve světě videoher. A tato hra přinesla revoluci v žánru Battle Royale díky velkým dobrodružstvím, přizpůsobení a totální válce. Kromě špičkového zvuku a grafiky. A nyní její fanoušci dostávají několik nečekaných zpráv: V sezóně 11 může být populární hra přejmenována na Fortnite: Kapitola 2. Jsme si jisti, že budete potřebovat více informací, takže tento příspěvek nenechte ujít.

Byly zveřejněny první podrobnosti o Fortnite sezóně 11?

Fortnite Kapitola 2 Twiter

Jak Fortnite Season X pokračuje, hráči se připravují na další velkou změnu. Tentokrát však může být změna větší než kdy jindy. Zdá se, že to naznačuje únik zjištěný na Twitteru Fortnite byl přejmenován na Fortnite: Kapitola 2. Zdá se také, že vše nasvědčuje tomu, že hráči dostanou k hraní novou mapu nebo alespoň silně upravenou mapu.

Na obrázku vidíme také řeku s čluny. jackpoty se objevují poprvé ve hře. Minulé sezóny ve Fortnite se nebály přinést radikální a dokonce i některé bláznivé změny v mapách nebo časově omezené významné události. Myšlenka změny názvu hry tedy ukazuje, že něco opravdu velkého se pravděpodobně mění v trvalejším smyslu.

Co tedy můžeme očekávat?

Fortnite Kapitola 2

Pravdou je, že zatím nic konkrétního není, ale je možné, že se Fortnite vzdá tradiční sezóny 11 nebo možná Sezóna 11 je součástí hry přejmenované na Fortnite: Kapitola 2. Každopádně si budeme muset počkat a uvidíme, co tyto změny znamenají.

Proto vás zveme, abyste sledovali další oznámení od vývojářů her. Slibujeme, že vás budeme průběžně informovat o všech novinkách z Androidphoria.