Fortnite: Battle Royale: Fortnite: Jak vrátit skiny a další položky

Ed nebude odpočívat, dokud nebude oznámena nová Wario Land.

Již několik let má Epic plán, který umožňuje hráčům vrátit Fortnite skiny a kosmetiku. To znamená, že hráči na PC, Mac, PS4 a Xbox se mohou zúčastnit kosmetického slevového plánu.

Kosmetiku pro V-Bucks můžete vrátit. To znamená, že můžete recyklovat jakoukoli masku, emotikon nebo kluzák, které už nechcete. Existují však určitá omezení.

Pokud jste zmatení, provedeme vás procesem vrácení peněz Fortnite za kůži a kosmetiku.

Vysvětlíme, co můžete a co nemůžete vrátit a jak můžete recyklované položky vrátit.

Přehled refundací Fortnite

Jak funguje služba vrácení kůže a kosmetiky ve Fortnite: Battle Royale, včetně omezení.

Za celý život V-Bucks můžete vrátit 3 kosmetické nákupy.Když vrátíte 3 kosmetické předměty, již vám nebude vrácena platba. Zboží, které jste zakoupili, můžete vrátit pouze do 30 dnů. Pokud se vrácený předmět nenachází v obchodě s předměty, nemůžete jej znovu zakoupit, dokud se nevrátíte. Samoobslužný proces vrácení kosmetiky v sekci „Historie nákupů“ obchodu s položkami.

Co je způsobilé pro vrácení peněz?

O vrácení peněz můžete požádat u následujících kategorií položek:

Emotes Gliders Harvest Tools Bling Back Outfits

Co nemůžete vrátit?

Za žádnou z těchto položek nemůžete požadovat vrácení peněz:

Úrovně Battle Pass Úrovně Battle Passu Starter Pack Vylepšení Zakladatelského balíčku Loot Llamas (Zachraňte svět) Týdenní položky a události (Zachraňte svět) Další průvodce Fortnite: Battle Royale

Jak vrátit kosmetiku ve Fortnite

Ukážeme vám, jak vrátit své kosmetické předměty ve Fortnite.

PC, PS4 a Xbox One

Klikněte na nabídku hamburgerů v pravém horním rohu obrazovky. Nahoře klikněte na možnost „Nastavení“. Klikněte na kartu zcela vpravo. Tím se dostanete na stránku „Účet a ochrana osobních údajů“. Druhou možností shora je „Žádosti o doživotní vrácení peněz. Klikněte na „Odeslat požadavek“. Přejdete na jinou obrazovku, která ukazuje, které kosmetické předměty mají nárok na vrácení peněz. Pokud nemají žádnou kosmetiku, kterou by mohli vrátit, dají vám vědět. Můžete také zjistit, kolik doživotních požadavků na vrácení zbývá. Na levé straně obrazovky zvýrazněte kosmetický předmět, který chcete vrátit, a potvrďte jej. Nyní musíte uvést důvod. Byla to „náhodná“ nebo „neoprávněná“ koupě nebo „ne podle očekávání“ situace? Vyberte ten, který nejlépe odpovídá vaší situaci, a kliknutím na „Odeslat žádost o vrácení“ požádejte o vrácení peněz. Budete požádáni o potvrzení vrácení peněz naposledy. Kliknutím na potvrzení požádáte o vrácení peněz. Po zakoupení budou V-Bucks vynaložené na tuto kosmetiku přidány zpět na váš účet Fortnite. Podívejte se do pravého horního rohu obrazovky a ověřte. Měli byste vidět celkový nárůst V-Bucks.

Video od HarryNinetyFour

Hledáte další tipy na Fortnite? Zde je náš průvodce, jak získat zdarma V-Bucks, pokud chcete, a podívejte se na naši stránku, jak distribuovat kosmetiku, pokud chcete poslat nějaké dobroty svým přátelům.