Fortnite pro Android bude odloženo až do letošních Vánoc

Fortnite je bezpochyby hlavním protagonistou většiny novinek posledních týdnů. Součástí chyby je nedávná fáma, která tvrdí, že hra bude hrát. pouze pro Samsung Galaxy Note 9 po dobu nejméně jednoho měsíce po zveřejnění příspěvku. Nyní známé titulky Androidu střední úrovně, Fortnite pro Android bude pro ostatní mobilní telefony Samsung k dispozici pouze po dobu maximálně 4 měsíců (ano, čtete správně).

Nějakých zdrojů K dispozici pro Android od září. Tento nový únik ponechá oficiální datum vydání hry do konce roku 2018.


Google Pixel 3 XL prochází Geekbench a potvrzuje některé funkce


Stahování Fortnite na Android nebude možné do konce tohoto roku

Vypadá to, že Fortnite pro Android pojme více, než bychom chtěli. Většina uživatelů, kteří čekají na oficiální oznámení vývojářské společnosti od začátku léta, si ale podle různých pověstí budeme muset na d ještě několik měsíců počkat.Stáhněte si Fortnite do mobilního telefonu Android.

Obrazovka Galaxy s9

Jak jsme zmínili na začátku článku, Fortnite pro Android bude exkluzivní pro mobilní telefony Samsung. po dobu nejméně 90 dnů po spuštění Na Galaxy Note 9. Jak bylo uvedeno v původním zdroji, exkluzivita hry bude omezena pouze na modely Samsung S, jako jsou Samsung Galaxy S8 a S9. Pokud jde o ostatní terminály značky, budou si muset počkat do oficiálního spuštění Epic Games.

Ale ne všechny zprávy jsou špatné. Systém Android je známý svobodou, kterou nám nabízí při instalaci aplikací. Proto Nebylo by překvapením, kdyby došlo k úniku Fortnite APK pro jiné modely I po svém vydání v Galaxy Note 9 jako v PUBG po svém čínském debutu. Budeme si muset počkat do 9. srpna, abychom zjistili, zda je toto oprávnění aktuálně omezeno na nový model rodiny Note.


Filtrace! Samsung Galaxy Note 9 může obsahovat o něco větší obrazovku, než se očekávalo


Zdroj | Záhlaví Androidu