Fortnite pro Android je aktualizován novinkami a dosahuje nových mobilních telefonů

Fortnite pro Android Galaxy Note 9, jedna z nejočekávanějších verzí posledních let, přišla na trh jen před měsícem. Epic Games a Samsung podepsaly dohodu o exkluzivitě, takže Battle Royale mohl být oficiálně použit pouze v této sérii. Galaxie. Poskytlo to však čas, aby byl průchod uveden nové aktualizacea s nimi nové smartphony kompatibilní s touto hrou. V tomto případě mluvíme o jedné ze změn exkluzivity, které umožní. Užijte si Fortnite pro Android na nových mobilních zařízeních.


Razer Phone 2 prochází Geekbench a potvrzuje některé funkce


Fortnite pro Android přichází pro Motorola, Sony a HTC

Aktualizace jsou vyžadovány ve všech technologických odvětvích a videohrách. Většina uživatelů, kteří si chtějí na svých terminálech užít moderní Battle Royale, se rozhodli vydat novou aktualizaci od Fortnite pro Android, kromě vylepšení jsou v seznamu kompatibilních zařízení zahrnuty i nové mobilní telefony:

  • Sony Xperia XA1 / XA1 Ultra / XA1 Plus
  • Sony Xperia XZ / XZ1 / XZ2 / XZ3
  • Motorola Moto E4 Plus / G5 / G5 Plus / G5S / Z2 Play
  • HTC U Ultra, U11 / U11 +, U12 +
  • Základní telefon

Ale to nebyla jediná změna, kterou nabízejí Epic Games. Nejneuvěřitelnější inovace přicházejí v podobě aktualizace módní hry. A tohle 5.4 oprava Fortnite přidal číslo Vylepšení optimalizace paměti pro terminály s GPU Adreno. Nejlepší způsob, jak opravit zhoršení výkonu během stresu paměti. Další zajímavou novinkou je vytvoření hlasového chatu ve hře. Nový nástroj, který umožňuje uživatelům hovořit se zbytkem týmu prostřednictvím mobilního mikrofonu. V těchto situacích je nejlepší použít kvalitní sluchátka. Aniž bychom zapomněli na integraci nového zvukový mixér zakládá své fungování na řešení problémů souvisejících se zvukovými efekty.

Patch 5.4 je již realitou a mnoho uživatelů stále více vidí možnost hrát Fortnite ze svých terminálů, aniž by museli kupovat zařízení Samsung.


Sony Xperia XZ3: Nová vlajková loď společnosti Sony si nyní lze rezervovat ve Španělsku


Zdrojové / epické hry