Fortnite pro Android vám nyní umožňuje sloučit váš účet s PS4, Xbox, Switch a PC

Fortnite pro Android se stala jednou z nejpopulárnějších videoher v posledních letech. Nejslavnější Battle Royale na světě přidává do své databáze každý den více uživatelů, a to díky titulu, který si můžete užít na jakékoli platformě. Fortnite v zásadě neumožňoval hráčům přistupujícím k různým zařízením hrát spolu navzájem, takže ano vytvářet samostatné účty. Tato překážka byla nedávno odstraněna, ale stále existovaly rozlišené účty, které nebylo možné maximálně použít. Nyní, Společnost Epic Games se rozhodla spustit nový nástroj, kde uživatelé Fortnite pro Android mohou sloučit své účty s Xbox, Switch a PC.


Spotify může pozastavit váš účet, pokud zablokujete reklamy


Uživatelé Fortnite pro Android budou moci sloučit své účty

Všechny profily byly nuceny vytvořit několik účtů pro přístup k videohře režim více platforem mají příležitost se rozvíjet. Od této chvíle mohou hráči kombinovat své účty do jednoho účtu a využívat výhod obou. Takže s novou funkčností účet PS4 bude moci těžit z vylepšení dosažených v účtu Android. Chcete-li to provést, musíte tento nový nástroj aktivovat v sekci „Sloučení účtu“ na oficiální stránce Epic Games.

Nejprve si uživatelé musí vybrat, který z jejich účtů bude primární. Je to tedy první, na který se dostanete, když si budete muset jeden vybrat. Od této chvíle můžete V-Bucks a nákup převody z druhého účtu. Je samozřejmě třeba vzít v úvahu některá omezení:

  • Jeden z účtů, které mají být sloučeny, musí být ze systému PS4
  • Oba účty musely být vytvořeny před 28. zářím 2018
  • Odpojení přihlašovacích údajů třetích stran

Jedním z vrcholů tohoto nového vozidla je, že převod V-Bucks bude probíhat během celého procesu. dva týdny. Pokud tedy chcete tuto novou funkci využívat ze svého mobilního telefonu, je nejlepší začít procesem fúze.


Essential připravuje mobilní telefon s přední kamerou integrovanou pod obrazovkou


Zdroj | Epické hry