Forza Street je nyní k dispozici v App Store a to je směšné

Pokud máte rádi automobilové hry, pravděpodobně Populární série Microsoft Forzaje jedna z nejlepších automobilových her, kterou nyní můžeme najít na konzolách i stolních počítačích. Aby se pokusili rozšířit vesmír Forza, zaměstnanci Microsoftu vydali verzi pro iOS nazvanou Forza Street.

Forza Street, která je zdarma ke stažení a integruje nákupy v aplikaci, podle společnosti Microsoft, Navrženo tak, aby poskytovalo rychlý provoz za méně než minutu a mobilní. Problém je v tom, že tato hra je omezena na hraní jednou rukou, konkrétněji jedním prstem.

Jediné tlačítko, které musíme na obrazovce stisknout, je akcelerátor, což je akcelerátor, který musíme uvolnit, když se přiblížíme ke žluté zóně a opětovným stisknutím akcelerujeme, když dosáhneme červené zóny. Nic jiného. Nemůžeme ovládat směr vozu ani brzdy. Tato hra se zaměřuje na poskytování kinematografie za jízdy, kinematiky, které se přizpůsobí, když stiskneme tlačítko turbo, další z dostupných možností.

Pokud jde o to, co nám hra nabízí, tím více hrajeme odemykání nových vozidel a aktualizace pro zlepšení výkonu našich vozidel. Hráči, kteří si tuto hru stáhnou a hrají mezi 5. květnem a 5. červnem, obdrží Ford GT 2017 a přidají herní kredity a zlaté mince k odemčení nových aut.

Chcete-li si užít tyto nové automobilové hry, které jsou již k dispozici v App Store, naše zařízení má Post pro iPhone 5s, iPad Air post nebo iPad mini post. Je také kompatibilní s iPod touch nejnovější generace. Hra je přeložena do španělštiny a vyžaduje 2 GB úložného prostoru.

Ulice Forza: Klepnutím spustíte

Společnost Microsoft

Volný, uvolnit