Fotoaparát Huawei P30 není dokonalý, proto ...

Fotoaparát Huawei P30 není dokonalý, proto …

Huawei se dostal na stůl s novými P30 a P30 Pro, s výjimkou sekce fotografií, kde obecně hodně zdůrazňovali. I tak není všechno perfektní a nejstarší přehlížené detaily, Chceš vědět, co jsou zač?

Čtěte dále a dozvíte se, co nám na těchto kamerách chybělo. Také říkáme, že by bylo v pořádku nekupovat, je jen málo viny

Jaké fotoaparáty v Huawei P30 Pro chybí?

Vše se točí kolem dvou otázek stejné značky. Proto máme odpovědi nebo výmluvy, záleží na tom, jak vypadáte, od společnosti Huawei. První věc, kterou jste si možná všimli, je toto: Žádné nahrávání 4K při 60 fps jako by to nabídlo konkurenci proč?

Huawei P30 Pro nejlepší cena

Bereme na vědomí, že čím více možností uživatel dostane, tím lépe. Huawei to opravdu řekl není běžně používanou možností a rozdíl poznáte na několika místech. Na konci dne můžete vždy natáčet 4K při 30 fps, ale rádi bychom to viděli přidané v budoucí aktualizaci.

Druhá je o jeho 32 MP přední kameře. Má působivou kvalitu ale žádná funkce automatického ostření Zapomeňte tedy na fotografování příliš zblízka nebo z jiných trochu vzácnějších úhlů.

fotoaparáty huawei p30 pro 4

Společnost to řekla může zvýšit velikost snímače (a zářez jako výsledek) a že většina selfie je pořízena ze stejné vzdálenosti. Zdá se, že je důležitá věc, na kterou se přední kamera může soustředit, ale chápeme proč.

Myslíte si, že nemají tyto podrobnosti? Myslíte si, že stačí koupit tento P30 Pro? Níže je sekce komentářů, čteme vás.

Zdroj | Telefonní aréna