Samsung Galaxy Note10 Pro

Fotografie čelního skla Samsung Galaxy Note10 Pro

Známý online informátor pojmenovaný po Ledový vesmíra zveřejnil fotografii ochranného skla jedné z připravovaných vlajkových lodí korejské firmy Samsung, která veřejnosti pravidelně poskytuje nové informace z odvětví mobilních zařízení. Samsung Galaxy Note10 Pro.

Je třeba poznamenat, že tato fotografie zobrazuje nejcitlivější ochranné sklo pro tento telefon, protože všechny podrobnosti nebyly oceněny, protože předchozí fotografie měly výrobní testy.

Jednou z nejnápadnějších věcí na první pohled je přítomnost poněkud znatelného spodního rámečku, který na předchozích obrázcích chyběl.

Samsung Galaxy Note10 ProSamsung Galaxy Note10 Pro

Yu Chengdong, generální ředitel společnosti Huawei, byl dříve prvním jednatelem jednoho z největších výrobců v oboru, který určil, proč mají moderní bezrámové smartphony tuto „čelist“.

Podle něj nedostatek dolního rámečku povede k falešným pozitivům detekce stisknutí kláves, což bude znamenat zhoršení uživatelské zkušenosti.

Necháme-li tento aspekt stranou, dalším pozoruhodným detailem je výřez přední kamery. V tomto případě má menší průměr než předchozí fotografie.

Podle nových informací Prezentace Samsung Galaxy Note10 a Samsung Galaxy Note10 Pro Konat se bude 7. srpna. Na obě zařízení tedy zbývá relativně málo času.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.