Fotografie nových základních desek MSI Z390 jsou nyní na internetu

Fotografie nových základních desek MSI Z390 jsou nyní na internetu

Dvě nové fotografie Základní desky MSIJe založen na čipsetu Z390 a podporuje procesory 9. generace Intel Core a je již na internetu. Podívejme se, co nám nové nabízejí Základní desky MSI MAG Z390 Tomahawk Y MSI MPG Z390 Gaming Plus.

MSI MAG Z390 TomahawkMSI MAG Z390 Tomahawk

Vlastnosti MSI MAG Z390 Tomahawk

V současné době neexistují žádné oficiální údaje o tom, co se děje. Vlastnosti MSI MAG Z390 Tomahawk. To, co vám od nynějška řekneme, je tedy založeno spíše na tom, co lze odvodit z dané scény a pověstí, než cokoli jiného.

Zvěsti o nových základních deskách MSI naznačují, že Intel vydá tři procesory Core 9. generace v první polovině října. To nás vede k tomu, abychom tomu věřili MSI MAG Z390 Tomahawk je to základní deska střední třídy.

Fotografie, kterou jsme s vámi sdíleli, to ukazuje MSI MAG Z390 Tomahawk K dispozici jsou tři sloty PCI Express x16, jeden napájený, jeden slot M.2, šest portů SATA 6 Gb / s, porty USB typu A a Type-C, dva porty GbE GbE LAN a osvětlovací systém Mystic Light RGB.

Vlastnosti MSI MPG Z390 Gaming Plus

MSI MPG Z390 Gaming PlusMSI MPG Z390 Gaming Plus

Nová základní deska od MSI založená na čipu Z390 je nová MSI MPG Z390 Gaming Plus. Je vybaven systémem LED, z něhož lze extrahovat z fotografie. Má dva sloty PCI Express x16 (s paměťovou kartou PCI Express x16), jeden napájený a šest portů SATA 6 Gb / s.

Pokud chcete aktualizovat své vybavení a rádi MSI, mohou být tyto nové základní desky dobrou volbou.

Prostřednictvím HotHardware

Zdravím z hloubky bytů.