Fruit Ninja Creators Unleash their Own FarmVille: Best Farm

Pokud jste se někdy ve Fruit Ninja bavili rozdělením a zničením všech druhů ovoce, jsou tvůrci Halfbrick Studios také zodpovědný za vydání dalších her Jako Jetpack Joyride, Monster Dash nebo Birzzle Fever.

Není však zdaleka vytvořením další hry podobné výše zmíněné, Spusťte hru velmi podobnou FarmVille v App Store (nemluvě o plagiátorství úplně), oblíbená hra Zynga na farmu a zvířata. Tvé jméno? Nejlepší farma!

nejlepší farma (2)

Top Farm byl ve skutečnosti spuštěn už dávno. v některých obchodech s aplikacemi v jiných zemíchale v pátek dosáhl Španělska, Mexika, Kolumbie a dalších zemí.

Top Farm je zdarma, ale jako většina her tohoto žánru (zdarma nebo zdarma) Existují nákupy v aplikaci. Při ponechávání těchto Vánoc dětem buďte velmi opatrní. Z tohoto článku vám ukážeme, jak zakázat nákupy v aplikaci na iPadu.

nejlepší farma (1)

O čem je tato zábavná a zábavná hra?

Halfbrick Studios, co je nového v Top Farm simulační hra na farmě Místo, kde můžeme stavět budovy, sbírat jídlo a prozkoumávat všechny druhy barevných a ohromujících oblastí.

nejlepší farma (1)

Správa a řízení farmy, jejích zvířat a zásob, jak jsme již řekli dříve, výstavba, výzdoba a rozšiřování vlastního územínebo splnit jakýkoli úkol a cíl prodat naše ekologické produkty některým nebo spíše excentrickým sousedům.

V Top Farm mají naše stroje a vozidla dostatek energie a všechna zvířata jsou dobře krmenajsou pohodlní ve svém areálu a velmi šťastní ve svém novém domově.

nejlepší farma (2)

Samozřejmě a stejně jako ve FarmVille pro iPhone a iPad, Top Farm nabízí hráčům širokou škálu budov, regionů, plodin a zvířat a další prvky v tomto barevném názvu.

Jak se Top Farm liší od FarmVille?

Zatímco Top Farm má několik jedinečných funkcí, v zásadě duplikuje stejné. Tak jako průzkum půdy a dobrých životních podmínek země v míru s přírodou; biopotraviny, obnovitelná energie, hnojivo a přírodní hnojivo atd.

nejlepší farma (3)

Pokud jste fanouškem tohoto typu her nebo jste strávili hodiny navrhováním vlastní farmy na FarmVille, jsme si jisti, že si Top Farm také zamilujete. Je však třeba dodat, že V této nejnovější verzi studia Halfbrick Studios chybí kreativita a inovace a rozdíly u populárního titulu Zynga jsou minimální, téměř neexistují.

nejlepší farma (4)

Ale vy jste rozhodovatel, hráč, myslíte si, že je to dobrá hra? Máte rádi tyto typy aplikací?

Nejlepší farma ve videu

Podívejte se na oficiální video trailer k jeho uvedení:

Stáhněte si Top Farm

Hru můžete získat zcela ZDARMA z tohoto widgetu:

Co si myslíte o této barevné hře? Myslíte si, že to bude úspěšné? Máte již na své farmě mnoho zvířat? Už jste měli problém a hledáte řešení? Jako vždy na vás čekáme v komentářích.