Funguje GPS, když je telefon vypnutý?

I když je pro nás v tuto chvíli obtížné mít placený mobilní telefon, nepřehlédneme skutečnost, že existují případy, kdy se baterie zařízení vybije, nebo si ho chceme vyhradit na později, takže jej vypneme.

V takových případech je lepší si položit otázku, jaké kroky mobilní telefon provádí, když je vypnutý, a konkrétněji zařízení pokračuje v práci, i když vypneme GPS. Jak uvidíte, nejde o malý detail, protože to může být velmi užitečná věc.

Najděte mobilní telefon s vypnutým GPS

První věc, kterou byste měli mít na paměti v takových situacích, je, že pokud jste jedním z lidí, kteří přišli na tento příspěvek, může to souviset se ztrátou, odcizením nebo nechtěním jiného mobilního telefonu. Pomocí své GPS stopy zjistěte, kde jste.

Jak vidíte, informace, které poskytuje GPS, nejsou malé detaily, a proto jsou tyto výukové programy důležité.

Měli byste tedy vědět, že signál GPS funguje pouze s internetem, takže když je zařízení vypnuté, nemáme absolutně žádnou šanci vědět, kde je, a ostatní nebudou vědět, kde je.

Pokud je GPS zapnutý, když je smartphone vypnutý, bude zaznamenána poslední známá poloha..

Najděte mobilní telefon vypnutý pomocí GPS

Kromě toho, co jsme řekli, můžeme detekovat ztracené, odcizené mobilní telefony atd. Nemusíte se bát, vzhledem k tomu, že v současné době je k dispozici velké množství aplikací, protože je máme možnost najít. Proto vám to ukážeme na následujících řádcích Jak najít vypnutý mobilní telefon nebo vyjmutou SIM kartu.

Jeden z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak najít vypnutý mobilní telefon, Používání platební aplikace nebo služby, jako je GeoLocationposkytuje informace o poloze vypnutých telefonů.

Tato platforma využívá paralelní lokalizační systém, který nemá prakticky žádnou míru chyb a umožní vám najít mobilní telefon pomocí kódu IMEI nebo vlastního telefonního čísla zařízení. Ve skutečnosti je to jedna z nejpoužívanějších v těchto situacích.

Pokud jste ještě nebyli úspěšní, můžete z tohoto odkazu vždy vyzkoušet aplikaci Google Find My Device, která je také velmi dobrá.

Zjistili jste, že mobilní telefon byl díky tomuto číslu vypnutý a ztracený?