contador de visitas gratis Skip to content

Funkce beta ve službě Twitter & # 039; & # 039; Označení…

Twitter už nějakou dobu testuje funkci „Značky“ na své beta platformě a nyní se zdá, že se tato funkce pohybuje z beta verze směrem k hlavní platformě.

Tato funkce označuje každou osobu v záhlaví Twitteru, aby se vytvořila průhlednost. Když například někdo o něčem tweetu a zmíní někoho ve tweetu, odpověděl na tweet a obdrží značku s názvem „zmíněno“. Pokud tweeter odpoví na svůj tweet, dostane značku „autor“.

“Chceme usnadnit sledování a účast na konverzacích na Twitteru.” Testujeme „značky“ v odpovědích: Autor, Zmínil se a Další, ”oznámil Twitter 4. dubna.

Podle Sociální média dnes, Twitter má údaje o využití shromážděné různými hlášeními zpětné vazby, které přispívají k této funkci. V beta testovací aplikaci je také testována barevně označená verze tagů.

V dalších zprávách Twitter 4. dubna uvedl, že francouzská vláda přestala blokovat své reklamy s požadavkem, aby lidé hlasovali, poté, co byly úřady kritizovány za její nadměrnou snahu prosazovat cílený zákon. zakázat falešné zprávy.

Společnost sociálních médií změnila politiku poté, co se vedení setkali s francouzskými vládními úředníky, a uvedla, že se nyní rozhodla povolit takové reklamy „po mnoha změnách“.

Tech2 je nyní na WhatsApp. Přihlaste se k odběru našich služeb WhatsApp a získejte nejnovější zprávy o vědě a technologii. Přejděte na stránku Tech2.com/Whatsapp a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru.