Funkce iOS 8.1 přicházející na naše iPhone a iPad příští pondělí

Tento čtvrtek jsme měli možnost vidět představení nových iPadů a působivého iMacu s Retina 5K, prezentace proběhla podle očekávání, ale tentokrát jsme ji viděli také. Upřímně o problémech se systémem iOS 8 Mluvili o tom, jak tvrdě pracují na rychlém řešení problémů.

Dlouho očekávaná aktualizace pro 8.1 byla v beta verzi a mluvili jsme o vylepšeních, která přinesla oproti předchozí verzi. bude k dispozici dnes v pondělí pro všechny formy Volný, uvolnit a chci shrnout nové funkce, které v něm najdeme.

Kromě požadovaných oprava chyb Nejzajímavější funkce budou:

Okamžitý hotspot

Sdílení Internetu můžete používat na svém iPhone poskytovat přístup k internetu vašim dalším zařízením. Musíte se přihlásit iCloud Používáte stejné Apple ID jako váš iPhone. Ty také telefonní operátor měla by tuto funkci nabízet.

Chcete-li ze svého telefonu přistupovat k internetu, přejděte na: Nastavení > bezdrátový internet na vašem druhém zařízení iOS a vyberte si telefon.

Požadavky na systém

Pro připojení k internetovému sdílení vyžaduje vaše zařízení:

  • Bezdrátový internet: Podpora protokolu 802.11g / n pomocí šifrování WPA2.
  • USB: Mac nebo PC s nainstalovaným iTunes 9.2 nebo novějším.
  • Bluetooth: Mac OS X v10.4.11 nebo Windows.

Požadavky operátora

Buď si jist telefonní operátor nabízí pro vaše zařízení sdílení internetu a ve svém telefonním tarifu musíte mít povoleno sdílení internetu:

  • iPhone: Podívejte se na seznam operátorů, kteří podporují sdílení internetu na iPhone.
  • iPad a IPAD mini: O dostupnosti se informujte u operátora.

SMS

Pokud máte iPhone s OS X Yosemite a iOS 8, můžete: Odesílejte a přijímejte SMS přímo z Macu. A všechny příchozí zprávy na iPhone se objeví také na Macu, takže vaše konverzace aktualizováno na všech vašich zařízeních.

Můžete také Zahajte konverzaci pomocí SMS nebo iMessage Kliknutím na libovolné telefonní číslo z počítače Mac Safari, kontakty, kalendář nebo reflektor.

Knihovna fotografií na iCloudu

Je to odpověď společnosti Apple na váš problém. Ukládejte všechny naše fotografie a videa s nejvyšším zabezpečením. iCloud Photo Library bude vydána jako veřejná beta verze od pondělí s iOS 8.1.

Myšlenka je iCloud uloží všechny nahrávky a audiovizuální média že jsou vždy k dispozici pro jakékoli zařízení, které používáme v naší komunikaci a přistupujeme k němu prostřednictvím konkrétního účtu iCloud. To zahrnuje obě zařízení Web pro iOS, Mac a iCloud.

Apple Pay

Zahájení plateb přes Apple Pay v USA v pondělí, nový systém Apple Kombinuje technologie NFC a Touch IDtakže zařízení, která je mají, pokud mohou jednat maloobchodník podporuje tento typ transakcí.

Připomínám, že tento platební systém bude přidán progresivní Z důvodu potřeby společností, které se původně chtěly stát členy Apple, restrukturalizovat své obchodní protokoly a propagovat tento zabezpečený platební systém.

Photo roll

Po stížnostech uživatelů Photo roll Bylo zřejmé, že do této aktualizace jsme měli iOS 8.