Nokia 6.2 fiyat özellikleri

Funkce telefonu Nokia 6.2 přicházející na jaře byly filtrovány

Cena Nokia 6.2

Nokia prokázala, že ví, jak v mobilním vesmíru nadále prosperovat. Každý rok publikují stále více, a proto jejich popularita v posledních letech hodně vzrostla. Při této příležitosti, Funkce a cena Nokia 6.2 přichází na jaře “bratr„Nokia 6.1.

Díky účtu na Twitteru, který se věnuje publikování informací o Nokii, můžeme zjistit, jaké budou specifikace Nokie 6.2. Ačkoli nejsou k dispozici žádné oficiální údaje, sloužit jako reference, abychom věděli, jak bude nové zařízení vypadat.

Uniklé vlastnosti Nokie 6.2

Funkce Nokia 6.2

vlastnosti

Nokia 6.2

Rozměry 156,9 x 76,2 x 7,9 mm
obrazovka 6,2 ”Full HD + S poměrem stran 19: 9
Procesor Qualcomm Snapdragon 632
Úložiště dat 4 GB a 6 GB
Zadní kamera Binární 16 MP + 5 MP
Konektivita a doplňky USB C, 3,5 mm zvukový konektor, slot pro kartu micro SD, podpora zvuku OZO a čtečka otisků prstů na zadní straně
baterie 3 500 mAh s rychlým nabíjením
OS Android 9 Pie (Android One)

Jak sám vidíš O nové Nokii 6.2 je stále ještě hodně co vysvětlovat Přijde na jaře. Ale tyto filtrované funkce jasně ukazují, že to bude velmi zajímavý terminál.

Výkon Nokia 6.2

Na tomto zařízení bude spuštěna verze Android One operačního systému Android 9 Pie. V kombinaci se 4 nebo 6 GB RAM jste poskytne uživateli rychlý a plynulý zážitek. Stručně řečeno, v nové Nokii 6.2 můžete snadno použít jakoukoli existující aplikaci nebo hru.

Design Nokia 6.2

Velká 6,2palcová obrazovka s děrováním Full HD + Docela hezký design od finské značky k tomuto mobilnímu telefonu. I když není specifikováno, jak bude přední kamera vypadat, filtrovaný obrázek ukazuje, že na obrazovce nezabere mnoho místa.

Cena a dostupnost Nokia 6.2

cena nokia 6.2

Nokia Bude oznámeno na vašem novém mobilním telefonu mezi koncem března a koncem června.. Nokia 6.2 bude mít podobnou cenu jako Nokia 6.1 (279 eur). Ať tak či onak, musíte počkat, až společnost zveřejní oficiální informace, abyste věděli, kolik to bude stát.

Nedávno jsme vám řekli o nových levných telefonech Nokia. Všechny tyto novinky ukazují zájem značky o zvýšení její popularity v průběhu roku 2019. A ty Koupili byste si Nokia 6.2?

Zdroj | Gizmochina