Galaxy A9 Pro 2018 přijde s těmito funkcemi a spouštěcí cenou

Společnost Samsung nadále ohlašuje nové novinky pro střední třídu mobilních telefonů. Galaxy A9 Pro 2018 (Jedná se o rok, který jej odlišuje od stejnojmenné verze z roku 2016). Oficiální spuštění tohoto zařízení se očekává zhruba za měsíc a bude zřejmě celosvětové, takže jej můžeme spustit co nejdříve. To je na rozdíl od modelů A9 Star, které zůstávají téměř výlučné pro Asii a jsou mimochodem známé jako A8 Star v Indii, řekneme vám vše, co je o tomto novém terminálu dosud známo.

Vlastnosti Galaxy A9 Pro 2018

O tom je známo Vlastnosti Galaxy A9 Pro 2018:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Galaxy A9 Pro 2018, Velký typ celé obrazovky. poměr obrazovky k tělu 85%. Jedná se o panel AMOLED specifický pro Samsung. V designu bude vypadat velmi podobně jako A9 (nebo A8) Star tím, že do struktury zahrne sklo a kov. Pokud jde o barvy, přechod bude mít černou, modrou a růžovou barvu.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál je dodáván s novým osmijádrovým procesorem Qualcomm. Snapdragon 710zatímco Paměť Galaxy A9 Pro 2018 bude asi 4 GB RAM. Zatím nemáme informace o interním úložišti (ROM). Pokud jde o operační systém, Android 8.1 Oreo s přizpůsobením podpisu, Samsung Experience.

Fotoaparáty

Systém Fotoaparáty Galaxy A9 Pro budou silní, protože jsou prohlášeni čtyři senzory. Samozřejmě není jasné, zda budou dva duální fotoaparáty nebo hlavní fotoaparát bude mít tři senzory a jeden vpředu. V každém případě budou fotografie dokonalé a efekt bokeh lze provádět na obou fotoaparátech bez nutnosti softwaru.

Spojení

Pozoruhodným detailem je, že mobilní telefon je biometrický snímač srdeční frekvence. O snímači otisků prstů, který bude zjevně integrován do obrazovky, se vedou spory, ale ostatní tento detail popírají.

Galaxy A9 Pro 2018. SpecifikaceGalaxy A9 Pro 2018. Specifikace

Cena Galaxy A9 Pro 2018

JE Cena Galaxy A9 Pro 2018 Očekává se, že bude kolem 250 eur.

Výsledky a názory na Galaxy A9 Pro

Galaxy A9 Pro Slibný terminál pro střední třídy společnosti Samsung. Jeho kamery vynikají, protože terminál 4 obsahuje senzory, ale všechny jeho funkce slibují, že budou na velmi dobré úrovni. A cena je opravdu dostupná.

Oficiální stránka společnosti Samsung ve Španělsku.