Galaxy J2 Core přichází pro základní řadu Samsung. To jsou vlastnosti a cena

Série Samsung Galaxy J nám opět přináší ekonomický model, tentokrát jasně pro základní řadu. O Samsung Galaxy J2 CoreMobilní telefon, který se prodává také v Indii a Malajsii, se brzy objeví před branami Evropy. Říkáme vám podrobnosti o tomto novém terminálu …

Samsung Galaxy J2 Core.  VlastnostiSamsung Galaxy J2 Core. Vlastnosti

Vlastnosti Samsung Galaxy J2 Core

Uvidíme vše Vlastnosti Samsung Galaxy J2 Core:

Obrazovka a rozložení

Terminál má moderní, ale skromný design s plastovým pouzdrem, které vyniká zlatou barvou a profilem o tloušťce 8,9 mm. Obrazovka Samsung Galaxy J2 Core tady je Úhlopříčka 5 palců a jeden Rozlišení 960 x 540p, v případě Panel typu TFT. hustota pixelů je 220 PPI, Který je dobrý.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál, Procesor Exynos 7570 Samsung, na 1,4 GHz Tento procesor je doprovázen grafickou kartou Mali T720 MP2. Citace Paměť Samsung Galaxy J2 Coreodpovídá základům, včetně 1 GB RAM s 8 GB ROM (místní úložiště). Jak se dalo očekávat, operační systém doprovázející tento hardware Android GoJedná se o první použitý terminál Samsung, který optimalizuje konfiguraci telefonů s omezenou pamětí Go Edition.

Fotoaparáty

Fotoaparáty Samsung Galaxy J2 Core tady je 8MP snímač V případě hlavního fotoaparátu s clonou objektivu f2.2. Mezi jeho funkce patří HDR a geotagging a nemá LED blesk. V případě přední kamera, senzor 5MP a clona objektivu, f2.2. Jak vidíte, jedná se o konfigurace, které bez dalších podrobností vyřeší každodenní potřeby. Přesto má tento fotoaparát funkci režimu krásy.

Buben

Baterie Samsung Galaxy J2 Core má kapacitu 2 600 mAhTím je zajištěna dobrá samostatnost aplikace s ohledem na to, že požadavky na napájení terminálu nejsou přehnané.

Spojení

Máme základní a úplné prvky v konektivitě, jako je 802.11 b / g / n jednoduché pásmo Wifi, Bluetooth 4.2, navigace GPS / AGPS a konektory, jako je USB 2.0 a 3,5 mm konektor s OTG.

Samsung Galaxy J2 Core.  CenaSamsung Galaxy J2 Core. Cena

Cena Samsung Galaxy J2 Core

Prodej terminálů začíná v Indii a brzy bude spuštěn v Evropě. JE Cena Samsung Galaxy J2 Core ekvivalent prozatím asi 87 eur, což je výrazně pod 100 eur. V případě Samsungu je poměr ceny a výkonu vynikající.

Výsledky a názory na Samsung Galaxy J2 Core

Samsung Galaxy J2 Core Jedná se o základní terminál na dálku, kterému nechybí prvky, které by dokonale vyhovovaly všem denním misím. Navíc přichází se skutečnou cenou příležitosti.

Oficiální stránka společnosti Samsung ve Španělsku.