Galaxy Note 10 bude mít větší obrazovku než iPhone XS Max

Některé fámy, které se objevují na internetu, vaše linka Galaxy Note lze kombinovat s Galaxy SO něco novější zprávy ze zákulisí však ukazují opak. Některé webové stránky, které jako zdroj označují „korejská média“, Galaxy Note 10 Má a bude mít velmi důležitou inovaci: bude mít největší obrazovku, jakou kdy smartphone Samsung viděl.

Další verze smartphonů řady Note bude mít 6,6palcovou obrazovku, takže je větší než to, co vidíme. Poznámka 9 (S 6,4palcovou obrazovkou) a největší, jakou jsme viděli na iPhone XS Max (s 6,5palcovou obrazovkou).

Je důležité si uvědomit, že obrazovka Samsung Galaxy Note v posledních letech postupně rostla, ale vždy vyrostla v průměru o 0,1 palce na vydání, takže pokud se pověst potvrdí, je to skok ve srovnání s předchozí generací. Bude to 0,2 palce.

Pokud jde o hardware, zatím neexistují žádné konkrétní pověsti, ale téměř jistě se během prezentace dočkáme prezentace Note 10. Galaxy S10.

To znamená, že příští Galaxy Note bude mít verze, které ještě nebyly oznámeny. Snapdragon 8150 a s novou nabídkou Exynos 9820jsou dva z nejvýkonnějších Android čipů na trhu.

Samozřejmě brzy budeme mít více informací o všem, co nás na Galaxy Note 10 čeká … musíme jen počkat.

Zdravím z hloubky bytů.