Galaxy S10 dayanıklılık testi

Galaxy S10: Vydrží to testy mučení?

Test odolnosti Galaxy S10

Galaxy S10 téměř viděl sluneční světlo. Od té doby, vyzkoušet v mnoha testech odolnosti.

Tento terminál Přichází docela dobře postavenývyužívají nejvíce horní Z trhu. Ale, Bude to stačit k zajištění dobré výdrže? Zde vám to ukážeme!

Jak odolná je vaše obrazovka?

Úrovně tvrdosti Test Galaxy S10

To je pravděpodobně jedna z nejdůležitějších epizod. Obrazovka smartphonu je jeho základním prvkem, takže musí být postavena tak, aby vydržela čas a používání uživatelů.

Mimochodem, Galaxy S10, Dynamický AMOLED displejGorilla Glass 6 chráněno.

V tomto testu odolnosti náš hostitel JerryRigEverything použil různé špičaté materiály. různé typy tvrdosti. Ty se pohybují od úrovně 2 (nejslabší) do úrovně 10 (nejsilnější).

Značky tvrdosti obrazovky Galaxy S10

V tomto testu začne obrazovka Galaxy S10 vydávat Známky poškození na úrovni tvrdosti 6 a 7. To je vidět na terminálech používajících sklo s Gorilla Glass. Pokud by byla obrazovka nakreslena na úrovni 8, byli bychom před safírovým panelem, ale není tomu tak.

Obrazovka je také 30 sekund pod stálým plamenem. Na konci tohoto období bude vykazovat známky poškození s bílou skvrnou. Ale nebojte se, obrazovka se obnoví a stane se znovu plně použitelnou..

Testování designu Galaxy S10

Test mřížky reproduktoru Galaxy S10

Mezitím přední kamera, chráněno pod skleněnou deskou vykreslete tuto obrazovku, takže nebudeme mít problém, dokud neprovedeme silnější testování naší Galaxy S10.

Reproduktor hovoru je dobře namontován S designem terminálu nebudou žádné problémy jako v předchozích generacích Androidu, kde má tato malá síť tendenci se odchylovat od mobilního zařízení.

Další názory…

Kovové značky Galaxy S10

Tři zadní kamery vypadají tentokrát dobře chráněno pod vrstvou skla Kromě blesků a senzorů pokrývá všechny objektivy.

Kovové rámečky tohoto mobilního telefonu jsou hliníkové, nikoli nerezové. Proto vidíme, že tak dobře nebrání průchodu čepele zanechává na povrchu dobře viditelné stopy kovový. To může být nejvíce znepokojující část mobilního telefonu, protože pokud nebudeme mít dobrý případ, docela snadno se poškrábe.

Test ohybu Galaxy S10

Tlačítka na druhé straně, musí jít ven použijeme-li na jejich strany intenzivní sílu. Vidíme to ve 3. minutě videa.

Design tohoto mobilního telefonu může odolat pokusům Zdvojnásobeno JerryRigEverything. Náš hostitel zajišťuje, že se Galaxy S10 ani jeho obrazovka nevzdávají navzdory síle.

Co když je čtečka otisků prstů poškozená?

Jak byste již měli vědět, čtečka otisků prstů Samsung Galaxy S10 je první z této značky. pod skleněným panelem mobilního telefonu.

Ve videu jsme viděli, že tato čtečka dokázala pokračovat v práci, přestože ji měla. jeho povrch je plný známek a škrábanců. Ale, Bude stále schopen pracovat s rozbitou obrazovkou?

Čtečka otisků prstů značek Galaxy S10

Odpověď zní ne. bohužel čtečka otisků prstů přestane fungovat JerryRigEverything je úplně, když máte tvrdost 8. úrovně. V tomto okamžiku selžou všechny pokusy o odemknutí terminálu.

Ve videu vidíme rozdíl mezi optickou čtečkou a ultrazvukovou čtečkou. První zůstal funkční i přes zneužívání a druhý byl nefunkční s poměrně plochými škrábance. Ale, Ultrazvuk je mnohem bezpečnější pro generování 3D mapy povrchu prstu.

Co myslíš?

Přes všechno utrpení, které snášela, Galaxy S10 je téměř nepoškozený. Jsme rádi, že společnost Samsung bere design svých nejdůležitějších terminálů vážně.

Co si myslíte o tomto testu odolnosti? Nechte nám svou odpověď.