Galaxy S10e Androidphoria

Galaxy S10e, kompaktní high-end, na který jste čekali roky

Galaxy S10e Androidphoria

Za ta léta jsme viděli, kolik z nás si stěžovalo, že se mobilní telefony zvětšují. Samsung nabídl něco, co by nás mohlo uspokojit. JE Na Galaxy S10e nic než LiteVe skutečnosti to není požadováno po ničem.

Galaxy S10e, stejnou sílu jako jeho bratřiJe to lepší fotoaparát než Galaxy S9 a opravdu kompaktní velikost. Kromě toho je to levnější, což z něj dělá velmi dobrou volbu. Skutečně kompaktní mobilní telefon, který se ničeho nevzdá.

Galaxy S10e

Co je uvnitř Galaxy S10e?

Pokud vás zajímají jeho funkce, zde jsou všechny funkce.

vlastnosti

Samsung Galaxy S10e

Rozměry a hmotnost 142,2 x 69,9 x 7,9 mm. 150 gramů.
obrazovka 5,8 ″ Full HD +, Dynamický AMOLED S poměrem stran 19: 9.
Procesor Samsung Exynos 9820 8jádrový.
Úložiště dat 6 GB
Úložný prostor 128 GB + MicroSD až 512 GB.
Zadní kamera Dvojnásobek: 16 MP UltraWide s FF + Dual Pixel (f / 2,2) 12 MP S variabilním zaostřením (f / 1,5 a f / 2,4) s OIS a AF.
Přední kamera Dual Pixel 10 MP (f / 1,9) s AF.
Konektivita a doplňky USB-C, WiFi AC dual band, Dual SIM 4GGPS, Bluetooth 5, NFC a 3,5 mm audio jack. Se snímačem otisků prstů a 2D rozpoznáváním obličeje na boku.
baterie 3100 mAh Rychlé nabíjení a bezdrátové nabíjení a schopnost nabíjet další zařízení pomocí funkce Fast Wireless Charging 2.0.

Jak vidíte, máte přesně stejnou moc jako jeho starší sourozenci. Největší rozdíl je v tom Nemá okrajovou obrazovku Spíše je to obrazovka bez zakřivených hran, která je mnohem méně křehká a nemá problémy s obrazovkami Edge, jako jsou nedobrovolné stisknutí kláves.

Kromě toho, že čtečku otisků prstů nemá na obrazovce, integruje ji do obrazovky. boční díky své velikosti opravdu pohodlná poloha. Je to velmi snadno použitelné tlačítko, na které si rychle zvyknete. Zde je několik fotografií, které můžeme otestovat.

Cenný mobilní telefon?

Toto je bezpochyby odpověď společnosti Samsung na iPhone XR. Zde můžete vidět srovnání mezi těmito dvěma a rychle si uvědomit, že Samsung s tímto smartphonem dělá skvělé věci. Je pravda, že se každý zaměřuje na špičkové modely, ale toto, S10e, Nemá svým bratrům co závidět.

Pro ty, kteří hledají kompaktní mobilní telefon, neexistuje Xperia Compact, pouze Samsung a iPhone s tímto kalibrem. čistokrevné srdce. Pouze 759 € Můžete jej získat od společnosti Amazon Spain s dvouletou zárukou. Krásná!