Game of Thrones and The Crew: Připravovaná vydání pro iPhone a iPad

Game of Thrones and The Crew: Připravovaná vydání pro iPhone a iPad

Game of Thrones and The Crew pro iPhone a iPad, již brzy v App Store

Telltale Games a Ubisoft přinesou Game of Thrones a The Crew na zařízení iOS. Ať tak či onak, tyto hry budou k dispozici také na jiných platformách, jako je PC nebo PlayStation. Většina z vás to už bude vědět Slavná série HBO založená na knihách George RR Martinaale jen málo z vás bude vědět o hře The Crew, automobilové hře, ve které budeme muset přesouvat zboží z jednoho města do druhého.

The Crew Road Empire je nyní k dispozici v novozélandském App StoreNa konci tohoto článku vám tedy necháme videohru, abyste viděli, jak funguje a jak hra vypadá na obrazovce iPadu.

spuštění herní trůny (4)

Také na našem prvním Obrázky hry o trůny, snímky obrazovky a propagační video. Nenechte si ujít!

Hra Thrones vydána pro iPhone a iPad

Nový klenot od tvůrců The Walking Dead a The Wolf Among Us žádné konkrétní datum vydáníalespoň pro vaši verzi iOS. Naplánováno do vysílání Prosince 2014 tohoto rokuMá dokonce stanovenou cenu na Steamu, a to jak na mobilním operačním systému Apple, tak na jiných platformách: 27,99 EUR. Je tedy velmi možné, že si tuto skvělou hru budeme moci užít příští měsíc.

Upřímně řečeno Přizpůsobení mobilním zařízením nebude stát mnoho peněz, představujeme si, že cena za epizodu bude zhruba 5,99 EUR a v ságě bude 6 epizod.

spuštění herní trůny (2)

První část se bude jmenovat Buzdan Demir a Bude vycházet z třetí a páté sezóny televizního seriálu Hra o trůny.. Stejně jako u všech her Telltale obecně, i Game of Thrones nám umožní zažít řadu dobrodružství při výběru mezi různými možnostmi odezvy (a akcemi). Toto rozhodnutí bude rozhodující a ovlivní zbytek příběhu a v jejich hrdinech.

První obrázky hry o trůny … máme to!

O této další verzi jsme provedli průzkum od iPadizate a od vás Ukázkové video zachycující první obrázek a verze pro video konzole. Nejprve nebudeme kontrolovat postavy seriálu, ale objeví se v celém příběhu.

Převezmeme kontrolu Forresterův důmZasazeno do knih George RR Martina a kdysi patřilo Starkům. Ve hře o trůny můžeme a uvidíme legendární místa, jako je zeď, les „železného dřeva“. Postavy jako Tyrion Lannister, Cersei Lannister nebo Ramsay Bolton.

spuštění herní trůnu (1)

Toužíte stejně zkoušet jako my? Objeví se Daenerys Targaryen a jeho draci? Jaká další překvapení nám to přinese? Budeme tu, abychom vám to řekli!

spuštění herní trůny (3)

Vydání hry The Crew Road Empire pro iPhone a iPad

Ubisoft přinese slavný online řidičský titul „The Crew“ na mobilní zařízení iOS pod názvem The Crew Road Empire. Jak si dokážete představit Zkušenosti, které nám nabízí, nebudou úplně stejné jako na video konzolách nebo PC / Mac. Je velmi pravděpodobné, že zasáhne App Store v prosinci.

spuštění herní trůny (2)

Spuštění této hry pro tablety iPad bude ve skutečnosti následující: freemium hraNaším posláním v The Crew bude obohatit se o: cesty autem, kde budeme muset přesouvat zboží z jednoho místa na druhé Při jízdě po tříproudové dálnici.

spuštění herní trůnu (1)

Celá akce se odehrává ve Spojených státech a my můžeme přizpůsobit a vylepšit naše vozy vyděláváme peníze díky požadavkům různých zákazníků. Vypadá to docela zábavně, nenechte si ujít videohru!

Co si myslíte o dalších dvou vydáních? Na kterém z nich chcete hrát nejvíce? Těšíme se, že na našem iPadu budeme závislí na Game of Thrones!