Gameloft oznamuje zahájení Trivial Pursuit & Friends

Gameloft oznamuje zahájení Trivial Pursuit & Friends

Gameloft uzavřel partnerství se společností Hasbro při vývoji nové hry, která byla oznámena před několika dny: Sledování nevyžádané pošty a přátelé. Titul bude brzy k dispozici pro iOS, Android a Windows Phone.

Hasbro je hračkářská společnost, která kdysi uzavřela partnerství se společností Rovio. Spusťte pro Angry Birds řadu produktů s názvem Telepods. Uvidíme Gameloft, který bude v budoucnu sledovat stejnou marketingovou strategii jako Rovio?

Sledování nevyžádané pošty

Zdá se, že vše nasvědčuje tomu, že nový Trivial Pursuit & Friends dorazí jako multiplayerová freemiová hra a bude velmi podobný populární a úspěšné UNO & Friends. Udělali jsme recenzi o UNO & Friends na iPadizate a dokonce jsme zveřejnili videohru, myslíme si, že je to super zábavná aplikace s velmi návykovým formátem!

Trivial Pursuit & Friends bude mít dva herní režimy

Hra pro více hráčů Trivial Pursuit & Friends pro iOS úplně obnoví herní formát původního Trivial Pursuita bude kombinovat mnoho nových funkcí, jako je zavedení aktualizovaného obsahu a dva herní režimy: Blitz Mode a Events Mode.

V režimu Blitz budou hráči soutěžit ve čtyřech zápasech. testy mentálních znalostí a agilityl, každý týden se budou setkávat s novými tématickými otázkami, aby získali nejvyšší možné skóre v režimu Události a vyhráli ceny.

Stejně jako u slavného UNO & Friends mohou uživatelé: přidávat přátele, odesílat zprávy a plně přizpůsobovat obrázky Z rozhraní Trivial Pursuit & Friends.

Senior viceprezident Gameloftu Gonzague De Vallois hovořil o nové verzi Trivial Pursuit & Friends a partnerství s Hasbro:

“Jsme rádi, že jsme se spojili s Hasbro a poskytli novou mobilní videohru se zábavnými sociálními funkcemi, které umožňují fanouškům po celém světě hrát a komunikovat kdekoli.”

Tím jsme si naprosto jisti Trivial Pursuit & Friends bude mít obrovský úspěch V App Store. Nemůžeme se dočkat, až to zkusíme! Co o tobě? Stáhnete si to do svého iPhonu nebo iPadu?