Garmin vívosmart 4, nový monitor aktivity, který vyhodnocuje úroveň nasycení kyslíkem

Garmin nově představené Garmin vívosmart 4. Vívidosmart 4 je nový systém sledování spánku vyvinutý jednou ze společností s největšími zkušenostmi s tímto typem zařízení.

Garmin vívosmart 4Garmin vívosmart 4

Funkce Garmin vívosmart 4

Jak jsme zmínili Garmin, Garmin vívosmart 4monitor aktivity se snímačem pulzní oxymetrie Stiskněte škeble a to umožňuje posoudit úroveň saturace kyslíkem v krvi v noci, což pomáhá zlepšit kalibraci kvality spánku.

JE Garmin vívosmart 4 Nabízí uživatelům nový monitorovací systém spánku, který nejen předpovídá fáze lehkého, hlubokého a REM spánku, ale také sleduje pohyby po celou noc. Po probuzení mohou uživatelé analyzovat své spánkové statistiky prostřednictvím mobilní aplikace Garmin Connect.

Tento nový model zaručuje rozsah až 7 dnů mezi nabíjením a je vybaven přepracovaným snímačem srdečního tepu Elevate, upozorňuje na zaznamenávání abnormálního srdečního tepu, nabízí snímač VO2 a nabízí řadu předdefinovaných aktivit: chůze, běh, silový trénink , plavání a jóga.

Garmin vívosmart 4 Nabízejí také nové funkce, které navrhují relaxační období s dechovou rutinou, když jsou detekovány vyšší úrovně stresu.

Cena Garmin vívosmart 4

Garmin vívosmart 4 má doporučenou doporučenou cenu 139,99 EUR a bude k dispozici v různých barvách a s různými pulty a náramky: fialová s rámečkem z růžového zlata, šedá se stříbrným rámečkem, světle modrá se stříbrným rámečkem a černá břidlicově šedá s rámečkem.

Odbyt

Sledovač aktivity Garmin Vivosmart 4, dospělí unisex, černý, velikost S / M

Sledovač aktivity Garmin Vivosmart 4, dospělí unisex, černý, velikost S / M

  • Stylový inteligentní sledovač aktivit kombinuje moderní design s elegantními kovovými detaily a jasným a snadno čitelným displejem.
  • Mezi nástroje pro sledování zdraví a zdraví patří snímač srdečního tepu na zápěstí, celodenní monitor stresu.
  • Zahrnuje pokročilé monitorování spánku s REM fází a umožňuje měření úrovně noční saturace krve kyslíkem pomocí pulzního oxymetru na základě měření na zápěstí
  • Přijímat vibrační upozornění na všechna oznámení, včetně hovorů, textových zpráv a dalších (odpovědi na zprávy dostupné pro uživatele zařízení Android)
  • Výdrž baterie se přizpůsobí vašemu rytmu a vydrží až 7 dní (s výjimkou monitorování pulzní oxymetrie během spánku) a lze ji použít pro plavání a sprchování

Přes: Garmin

Zdravím z hloubky bytů.