Gears Pop s těmito Funko postavami

Jsem si jistý, že všichni znáte jeho existenci Gears of war. Je to jedna z nejlepších grafických konzolí a počítačových her současnosti s miliony fanoušků na všech trzích. Tento týden se E3 konala v Los Angeles a Microsoft učinil pro rok 2019 velký pokrok. Jeden z nejdůležitějších pro náš operační systém Gears Pop. Toto je hra Gears of War pro Android, Funko postavy. Ano, tyto postavy s obrovskými hlavami a slavné po celém světě. To vše je tam a pravdou je, že společnost se zabývá stovkami filmů, televizních pořadů a videoher.

Nyní také vstupuje do světa videoher a v roce 2019 zahájí nejambicióznější spolupráci se společností Microsoft. Toto je Gears of War, ale s mobilnějším nastavením a spočítat všechny postavy Funko. Ačkoli nejdůležitější jména eposu neuvidíme jako obvykle, mezitím nebudou ponechána.


Vivo Nex uniklo ve skutečném videu několik dní po jeho vydání


Gears Pop bude mít veškerou akci hry Gears of War, ale na mobilu

Přizpůsobit Gears of War 4 Společnost má pro mobilní zařízení mnoho problémů, proto se rozhodla potěšit své fanoušky mnohem mobilnější mobilní platformovou hrou. Momentálně nemáme podrobnosti o hře ani o herních režimech, které nabízí, ale ano, všechny jeho postavy budou Funko. Budou mít malá těla a velké hlavy. Může to být velmi podivná kombinace, ale pokrok viděný v E3 nás nechává chtít víc.

V přívěsu můžete vidět podrobnosti, jako je charakteristika zbraně hry nebo postavy s několika dodávkami. Grafika bude kreslit pro živější estetiku, i když nikoho nenechá lhostejným. I tak neznáme podrobnosti hryvideo nám zanechává důležité podrobnosti.

3 známé postavy z legendy vstupují na scénu, kde se setkávají se 3 darebáky. To jsme my tahová hra a nic podobného Gears of War 4, kde můžeme mít příběhový režim ve třetí osobě. Uvidíme, zda nás společnost před spuštěním opustí. Více informací o Gears PopŠpatnou zprávou je, že na hraní si budeme muset ještě počkat měsíce.


Nový ultra levný mobilní telefon Xiaomi odhaluje oficiální design Xiaomi Redmi 6