Telefon

Generální ředitel společnosti Instagram říká, že zatím nebude žádná aplikace pro iPad

Instagram

Jedná se a priori o jednu z věcí, kterým moc nerozumíme, pokud nejste v zapojených společnostech a znáte důvody, které je nutí k určitým rozhodnutím, která jsou trochu nepochopitelná. Jeden z těchto proč neexistuje žádná aplikace Instagram pro iPad. Není zveřejněno.

Sociální síť Instagram je již několik let stará, ale stále existuje. Je založen hlavně na sdílení vašich fotografií a videí. Fotoaparáty iPadů nejsou přesně vhodné pro pořizování dobrých fotografií pro vysílání, ale mají nádherné obrazovky a Aplikace Instagram na iPadu by byla skvělá. Generální ředitel společnosti dnes problém odložil a hovořil o něm.

Jsme v roce 2020 a zdá se nepochopitelné, že pro Instagram, jednu z nejdůležitějších sociálních sítí na světě, stále neexistuje žádná aplikace pro iPad. Tento víkend se uživatel zeptal CEO Instagramu Adama Mosseriho na Twitteru a on odpověděl.

Mosseri tvrdí, že důvodem, proč nevyvinuli aplikaci pro iPad, je to, že společnost nemá dostatek prostředků k udržení Instagramu na dvou různých platformách. Jako iPhone a iPad. Všichni víme, že Instagram získal Facebook v roce 2012, takže nedovolte, aby došlo k „nedostatku zdrojů“.

Jeho slovo bylo:

Chceme vytvořit aplikaci pro iPad a máme spoustu práce, zatímco máme spoustu lidí, a to ještě není naše další priorita.

V průběhu let existovalo několik aplikací třetích stran pro iPad, které používají Instagram API, ale společnost toto API změnila a odstranila je z trhu, aniž by skutečně vyvinula vlastní aplikaci. Je založen na principu, že je dostačující pro webovou aplikaci Instagram na iPadu a lze jej přidat na domovskou obrazovku pomocí Safari. Je zřejmé, že to nebude stejné jako dobrá specializovaná praxe.

Řekl jsem obchodní rozhodnutí, která nejsou dobře pochopena. Nebylo by příliš nákladné vysvětlovat důvod této poněkud nepochopitelné pozice a neomlouvat se kvůli nedostatku zdrojů. Mark Zuckerberg tento tweet samozřejmě neměl rád.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK