Ghosts’n Goblins je perfektně přizpůsobený pro Android

maxresdefault

V současné době zde existují dva typy uživatelů: ti, kteří se přihlásí, aby se dozvěděli o nové hře, a ti, kteří se přihlásí, protože si chtějí znovu zahrát legendární Ghosts’n Goblins. Podle toho, kolik vám bude let, budete jeden nebo druhý, ale vy dva budete mít s touto hrou před sebou mnoho hodin. Taková dodávka si zaslouží být v každodenní hře, takže tady je epizoda, která se vám velmi líbí.


Meizu Pro 7 může integrovat Snapdragon 835


Pro ty, kteří nevědí, Ghosts’n Goblins Toto je jedna z těch her, které lze hrát pouze v arkádě, takže všem chybělo, že mohli opustit školu a strávit celé odpoledne před obrazovkou plnou pixelů větších než mince. Dnes nám Capcom nechal port, kde můžeme vidět celou podstatu této hry přenášenou na dotykové obrazovky.

Pokud nikdy nehrál Ghosts’n Goblins, řekněte mu, že se jedná o nemrtvou klasiku. Budete rytířem v brnění, který bude muset zabít každého, koho potká. Můžete použít různé zbraně, které najdete na zemi.

ap_resize

Není to snadná hra, protože budeme mít pouze 3 životy a když je ztratíme, vrátíme se na začátek. Hra je plně přizpůsobena dotykové obrazovce, i když máme dva herní režimy: klasický a tradičnější, tím snazší je hrát.

Grafika je stále stejná a není to špatná věc, protože to je jeden z divů hry. Nakonec můžete skákat, útočit a pohybovat se pomocí různých typů ovládání. můžete začít používat výchozí.

duchové-n-skřítci-5

Absolutně, Čelíme jednomu z nejlepších remaků CapcomuTo přichází v pravý čas. Nečelíme bezplatné hře, ale budeme za ni muset zaplatit něco málo přes euro. Pro ty nostalgičtě se nic nestane, ale pro ty, kteří hru neznají, může platit za něco takového stát.


Výukové programy pro Xiaomi: Naučte se, jak odhalit falešnou ROM


Ghosts’n Goblins | Google Play