Gifeo, Time Calc a další hry a aplikace jsou nyní zdarma nebo pouze v prodeji

Otevíráme druhý den v týdnu a je to dobrá příležitost oslavit, že pověry a proroctví se po očekávání včerejšího zatmění Slunce nenaplnily, že svět stojí a my stále žijeme. méně, jak se zdá. Máme však novou výmluvu, abychom co nejlépe využili zařízení iPhone a iPad a jaký je lepší způsob, jak to udělat s dobrou skupinou. bezplatné nebo výrazně zlevněné hry a aplikace?

Samozřejmě, než začneme vidět doporučení pro toto úterý, všechny níže uvedené propagační akce platí po omezenou dobu. Nedívej se na mě takhle! Nemám za to vinu. Vývojáři často neoznámí dobu platnosti svých nabídek, takže někdy, pokud rychle dostanou své odhady, také zajistí, že stejně rychle zmizí. Od té doby Novinky pro iPhone Můžeme zaručit, že tyto nabídky jsou k dispozici pouze při zveřejnění tohoto příspěvku, a naše rada je, pokud máte zájem, stáhněte si je co nejdříve a využijte slevu.

Gifeo – videokamera a editor GIF

Začínáme s aplikací, která se bude líbit většině z vás, zejména těm, kteří ji používají ke sdílení obsahu na sociálních sítích, ještě více v této sváteční sezóně. S Gifeo můžeš Snadno vytvářejte a upravujte soubory GIF, memy a videa a poté je sdílet na Instagramu, Facebooku, Twitteru nebo prostřednictvím Messengeru nebo Zpráv:

 • Proměňte fotografie a videa na soubory GIF
 • Ukládejte soubory GIF přímo pomocí fotoaparátu.
 • Proměňte své GIF na videa
 • Uložte své výtvory do aplikace Fotky
 • Přidejte filtry a přidejte svým GIF a videím osobnější nádech
 • Vytvářejte vtipné memy přidáním textu
 • Střih, střih, přidávání samolepek, emodži …

Gifeo

„Gifeo“ stojí v App Storu pouze 0,99 EUR a bylo vylepšeno o „magickou gumu“, nové rozhraní, ještě intuitivnější a další inovace.

Aplikace již není k dispozici v App Store

prosinec

Jak název napovídá, „Intervallo“ je pokročilý časovač Budete moci nastavit různé časovače nebo odpočítávání současně a dokonce je sdílet prostřednictvím e-mailu. Klíčem k tomuto časovači je, vysoká konfigurovatelnost a přizpůsobitelnostTo je užitečné pro více nastavení a situací:

 • Rozdělte každý časovač do jedinečných časových intervalů
 • Každému z těchto intervalů můžete přiřadit různé úkoly (zavolat, odeslat zprávu … cokoli chcete)
 • Naplánujte si začátek a konec časovačů
 • Přiřaďte samostatným zvukům oznámení pro každý časovač
 • Vytvořte nové časovače e-mailem

Běžná cena „Intervallo“ je 2,99 EUR, ale nyní po omezenou dobu zcela zdarma V App Store.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Výpočet času

“Time Calc” je užitečná a zvědavá aplikace pro iPhone, protože vypočítat čísla, časy a data. Chcete znát celkovou délku několika skladeb? Chcete vědět, kolik hodin jste si vylepšili? Nebo jaká bude doba cesty vlakem od příjezdu do odjezdu, včetně změny časového pásma? „Time Calc“ bude užitečný pro tyto a mnoho dalších výpočtů.

Běžná cena „Time Calc“ je 2,29 EUR, ale nyní po omezenou dobu zcela zdarma V App Store.

Volný, uvolnit

Strojník

„Train Conductor“ je zábavná a zábavná hra, kterou byste měli hrát. Ovládejte trajektorii vlaků tak, aby nedocházelo ke kolizíma protože se to všechno děje jediným prstem, je to ideální hra pro „ztracené časy“, čekání na autobus, cestování metrem, čekání ve frontě u banky … Změňte trajektorii vlaků vytvořením železničních spojů a vyhněte se katastrofickým kolizím.

Strojník

„Train Conductor“ je jednoduchý, ale návykový herní mechanik a jeho běžná cena je 1,09 EUR, ale nyní po omezenou dobu zcela zdarma V App Store.

Train Conductor (AppStore Link)

Strojník

VOXEL AGENTS PTY. LTD.

3,49 EUR